Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

KONKURS {30.000 PLN}


piotrgg11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

                                      Witam wszystkich bardzo serdecznie !

Jako iż od kilku dobrych lat jestem ogromnym fanem skoków narciarskich postanowiłem zorganizować dla was mały konkursik związany właśnie z tą dyscypliną. 67 Turniej Czterech Skoczni zbliża się do nas wielkimi krokami, już w tę sobotę będziemy mieli okazję obejrzeć pierwsze kwalifikacje do niedzielnego konkursu w Obersdorfie. Przejdźmy do konkretów.

Co należy zrobić aby wygrać ? 

- zostawić lajka 

- zaobserwować mój profil

- napisać czy interesujesz się skokami, jeśli tak to od jakiego czasu

- I teraz najważniejsze, WYGRA OSOBA, KTÓRA POPRAWNIE OBSTAWI CAŁE PODIUM TCS np.

1. Kamil Stoch

2. Ryoyu Kobayashi

3. Piotr Żyła 

Wygrywa jedna osoba, nie ma 2 i 3 miejsca, chyba, że poprawnie obstawi więcej niż jedna osoba, wtedy dołożę trochę $ jeśli będę w stanie, lub podzielę nagrodę główną. 

Wyniki ukażą się oczywiście tuż po ostatnim konkursie w Bischofshofen, czyli 6 stycznia (ewentualnie dzień później). 

Wszystkim osobom, biorącym udział w konkursie życzę powodzenia ! 

 P.S

Szczęśliwego nowego roku 2019 !

 

ZAZNACZAM, ŻE NIE MOŻNA EDYTOWAĆ SWOICH WYPOWIEDZI! 

Edytowane przez piotrgg11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podchodzą mi skoki pod gust, ale często z dziadkiem jak byłem mały oglądałem i zakładałem się o lizaki kto dalej skoczy heheheh :) Jednak dziadek odszedł [*] :( i fajnie, będzie jak uda się trafić tą topkę na ten turniej.

1. Ryoyu Kobayashi

2. Kamil Stoch

3. Piotr Żyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem oglądam skoki fajnie sobie popatrzyc jak skacza bo Sam jezdze na nartach I snowbordzie mysle ze bedzie tak :

 

. Kamil Stoch

2. Ryoyu Kobayashi

3. Piotr Żyła 

Ponieważ Kamil Stoch to mój idol od małego jak sie uczylem jeździć go podziwialem a tego Ryouyu nie znam wiec nw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin