Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

W TO nie uwierzysz!


Janusz_Barton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu z was słyszało o czymś takim jak UFO, organizacji NASA, międzynarodowej stacji kosmicznej ISS, Strefa 51 (Area 51) - wiele jest tajemnic dotyczących tych rzeczy. Jedni uważają, iż UFO nie istnieje, że jest to wymysł NASA oraz Strefy 51, a fotografie z ISS są podrobione. Hm... pojawia się druga grupka społeczeństwa, którzy uważają że UFO istnieje, są na to niepowtarzalne dowody. 
Więc od początku, czym jest UFO? 

UFO – wywodzące się z nazewnictwa wojskowego United States Air Force określenie obiektu latającego (statku powietrznego) niedającego się zidentyfikować jako żaden znany pojazd ani wyjaśnić żadnym ze znanych zjawisk atmosferycznych. W okresie zimnej wojny utrwaliło się błędne (niezidentyfikowany nie musi oznaczać pozaziemski) potoczne znaczenie UFO.
 

O Strefie 51 oraz NASA nie trzeba tłumaczyć.

W ostatnich czasach w San Andreas dzieją się niepokojące rzeczy. Kobiety, dzieci, mężczyźni skarżą się na liczne światła występujące na niebie -ludzie złożyli petycję z prośbą o zaprzestanie tych świateł do miejscowego urzędu w Fort Carson. Burmistrz miasta oznajmia, że nie ma porady na ową sytuację. Sytuacja się uspokoiła, aż do teraz gdy zaczęły znikać przedmioty oraz ludzie... Tak, burmistrz miasteczka postanowił wprowadzić pełną gotowość policji, lecz ona wykłada ręcę, ponieważ sami nie wiedzą robić co w takim przypadku robić. 
Organizacja UFO Hunter's postanowiła zająć się ową sprawą. 
Ha! Zapewne zapytacie co to jest za organizacja? 
Jest to Tajna organizacja, która bada czynniki ufologiczne, zajmuje się również podejrzeniami w Stefie 51 oraz NASA. 

Po tygodniu czasu małe miasteczko odwiedziła Tajna organizacja "UFO Hunter's". Nie wyróżniali się niczym od innych, wyglądali jak zwykli cywile. Po przybyciu rozpoczęli swoją pracę. Większość w tej pracy było przeprowadzanie wywiadów z mieszkańcami, którzy mówili ciągle to samo, światło na niebie, znikające przedmioty.. ludzie.. tajemnice.. spiski... Zachowywali się dość dziwacznie, tak jakby zachorowali. 
Pewnego dnia grupa odwiedziła farmę tuż przy miasteczku, udało im się przeprowadzić wywiad z farmerem, którym tam mieszkał. On zaś twierdził, iż latający obiekt nad ziemią porwał mi kilka krów oraz narzędzi potrzebnych przy pracy w polu, spytali czy posiada może jakieś nagrania dźwiękowe, nagrania video lub fotografię. Farmer okazał nam pewną fotografię, na której złapał "obiekt latający", który zdaniem farmera nie wydawał żadnych dźwięków oraz to on wydawał ostre światło.

Om3XQVK.jpg

Gdy przyłapał obiekt nad jego farmą natychmiast wykonał zdjęcie, twierdzi że jak wyszedł z domu zauważył unoszący się obiekt, wykonał fotografię. "Talerz" unosił się z 3 minuty po wykonaniu zdjęcia oraz dosłownie znikł. Starszy mężczyzna uważa, iż obiekt osiąga prędkość światła, nie wie dokąd poleciał, nikomu nie okazywał tego zdjęcia oraz nikomu nic nie mówił, ponieważ w pobliżu znajduję się Area 51. Podziękowaliśmy za wywiad oraz pozostawiliśmy swój kontakt u farmera w razie ponownego spotkania z "OBCYMI".

Po całym spotkaniu u właściciela farmy organizacja postanowiła przymierzyć się do przyjazdu na strefę 51. Zignorowali znak, który stał przed jej wjazdem.

J6PSFuD.png

Żołnierze, którzy stacjonują na strefie okazali złość oraz agresję, grozili że jeżeli przejdą choćby pół metra, otworzą ogień. Postanowili zawrócić do miasteczka. 
 

Na obecną chwilę Tajna organizacja stacjonuje w miasteczku Fort Carson, gdzie odnotowano najwięcej przypadków spotkania UFO. Trwają badania, analizy, wywiady. Społeczność przychodzi do organizacji z prośbą, by coś z tym zrobili. Są podejrzenia o spiskowaniu Strefy 51  z NASA, lecz czy dowiedzą się prawdy?


sCQgV6Z.png

 

 

 

 

 

 

 




Jest to malutki opis organizacji, którą chciałbym założyć, nie wiedziałem w sumie gdzie takie coś ogłosić, więc postanowiłem zrobić post w stylu "News z serwera" - takie rzeczy powinny być na gazetce 4life ale w niej nie jestem :D.
Mam nadzieję, że mała opowieść się spodobała oraz pomysł na organizację. Dajcie znać w komentarzu.

Pozdrawiam Karton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za te informację, już wiem co codziennie przychodzi mi do domu i po********a koks wraz z myszkami komputerowymi. Sprawa została zgłoszona na policję ale z okazji że mieszkamy w państwie policyjnym to nic nie zrobili. Mam nadzieję ze dopadniecie tych chuliganów którzy nie mają żadnych problemów z podpierdalaniem rzeczy z kogos domu. Ja jestem zwykłym rolnikiem z Podlasia który w wolnych chwilach zajmuje się przekretami podatkowymi więc zarabiam uczciwie. Mogę przeznaczyć na waszą organizację pieniądze jeśli zamiecie się ta sprawą prosze się do mnie zgłosić to porozmawiamy o każdym znaku jaki zauważyłem. Nie chcr pisac o tym tutaj bo tu są sami konfidenci prze których dobre chłopaki patrzą na świat zza krat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin