Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Luki16 - oskarżony przez John.


John.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: LuKi16
    Data i godzina zdarzenia: 15:05     31,12,2018
    Pełen opis sytuacji: Jadę sobie aż tutaj gracz zaczyna mnie taranować i wyzywać ,, Ogarnij lagi,, ( Komputer mam dobry i lagów na pewno nie było ). I odjechał bez zapłaty.
    Dowód, który to potwierdza całe zajściehttp://ifotos.pl/zobacz/sddfgrrsg_qwneera.png  

Edit: << Teddy. [148]: To niezle wyzwiska   << Teddy. [148]: "ogarnij lagi" XDDDDD   < Nie twoja sprawa radzę się nie mieszać :).

Edytowane przez John.
Głupie komentarze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

Witam, z mojej strony wyglądało to tak, że jechałeś za mną i nagle znalazłeś się w ziemi i chwile później przed moją maską. Napisałem ci "Ogarnij lagi" co moim zdaniem nie jest wyzwiskiem. Ruszyłem ponownie i specjalnie gwałtownie zahamowałeś mi przed maską co widać na ssie żeby wymusić pieniądze. Uważam, że mógł być to lag serwera i ani to nie jest moja wina ani twoja. Jeżeli ci tak bardzo zależy na tych pieniądzach bez problemu ci je oddam. Jedynie ja cie proszę abyś nie hamował mi przed maską specjalnie bo tylko ci bardziej rozwaliłem pojazd bo nie miałem szans wyhamować. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

No rozumiem, lecz jak ty to wspomniałeś ja również komputer dobry i lagi nie są spowodowane sprzętem jaki masz tylko lagi są przez słabe łącze internetowe. Czekamy na zarząd jeżeli tak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

Tam nie było taranu.. Niczego nie było ode mnie co uczyniłem do ciebie w pełni świadom, że to się stało. Powtarzam, że mógł być to po prostu lag serwerowy. Taran to nastąpił z twojej strony bo specjalnie hamowałeś mi przed maską. Ja się więcej nie wypowiadam, aby nie robić offtopicu. Czekamy na zarząd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie gdzie jesteś I nie powinieneś się wypowiadać w tym temacie nawet. A jeżeli tak bardzo Cię to interesuje to nie chciałem być  SAPD I nawet nie pisałem. Radzę być już cicho bo to że jesteś w SAPD o niczym nie świadczy ;) . Punkty proszę dla niego za bezsensowne zawracanie gitary I wypowiadanie się w nie swojej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin