Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Luki16 - oskarżony przez John.


John.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze screenshot'a nie można wywnioskować praktycznie nic, równie dobrze ty mogłeś go wyprzedzić i zajechać mu drogę. Przyjmuję tłumaczenia funkcjonariusza, ponieważ na serwerze często zdarzają się lagi. Jeżeli to dla ciebie problem to oddam ci pieniądze za naprawę, i będzie po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie byłeś wspomniany. Radzę już przestać wypowiadać się w tej skardze dla własnego dobra :). Nie, dla twojej wiadomości nie nudzi mi się w domku. A tobie może mama nie kupiła czegoś w sklepie i teraz szukasz zaczepki? Tego nie wiem i mnie to nie interesuje. Ale zaczepki to możesz przed blokiem szukać a nie na forum.

Edytowane przez John.
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie twoja rodzina. Jeżeli szukasz zaczepki to forum nie jest odpowiednim miejscem na to. Czekam na zarząd. Nie rób już spamu. Jak zaznaczyłem proszę o punkty dla graczy za wypowiadanie się w nie swojej sprawie. Skarga nie jest dla osób trzecich. 

Edytowane przez John.
,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby nieuprawnione wypowiadające się w skardze zostały nagrodzone punktami.

 

Odnośnie oskarżonego:

1 godzinę temu, LaneZ napisał:

Ze screenshot'a nie można wywnioskować praktycznie nic, równie dobrze ty mogłeś go wyprzedzić i zajechać mu drogę. Przyjmuję tłumaczenia funkcjonariusza, ponieważ na serwerze często zdarzają się lagi. Jeżeli to dla ciebie problem to oddam ci pieniądze za naprawę, i będzie po sprawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin