Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Zmiana Wyglądu MTA


ZTMF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś mam wam do zaprezentowania delikatnie odświeżony wygląd MTA. Jest to jego pierwsza wersja zrobiona przez mnie, więc proszę o wyrozumiałość z waszej strony.

Zmiany: Napisy, tło, znaczek ładowania dorzucam ich kilka można wybierać ; ). (+ wyższa jakość)

Znaczki typu pac-man, kwadraty, kółko z kropek (oryginalnie dodane do "images"), Standardowy z zmienionym kolorem i Standardowy jeśli ktoś by nie chciał zmieniać.

Polecam używać wraz z motywem (niebieskim) wykonanym przez "Bolek." 

Link do motywu:

 

PRZED WYKONANIEM ZMIANY ZAPISZ POTRZEBNE FOLDERY JAK I PLIKI! "images" , "pl" i "busy_spinner"  ZA NIE ODPOWIEDNIE WYKONANIE ZMIANY PLIKÓW NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI.

Aby "zainstalować" odświeżony wygląd MTA otwieramy lokalizacje MTA: MTA San Andreas 1.5\MTA\cgui i usuwamy folder "images" i zastępujemy go nowym pobranym z linku poniżej. Później wchodzimy w MTA San Andreas 1.5\MTA\locale i usuwamy folder "pl" i zastępujemy go nowym. Aby zamienić znaczek ładowania (oryginalnie jest zmieniony na inny) wchodzimy w MTA San Andreas 1.5\MTA\cgui\images i zamieniamy plik o nazwie "busy_spinner"

EDIT: Wygląd znaczków ładowania wygląda na każdym komputerze inaczej! Więc na niektórych PC może tak wyglądać że znaczek się zacina! (Dlatego polecam sprawdzić wszystkie)

Link do pobrania odświeżonego wyglądu: Kliknij

Link do pobrania dodatkowych znaczków ładowania (dodałem też standardowy wazie czego): Kliknij

Wygląda tak: (jakość taka ponieważ wysoka kompresja ss) 

ss1.thumb.jpg.6bbd83eef5141b184db51efbc9c940b1.jpg

Edytowane przez ZTMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin