Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[MAP EDITOR] Cygan Fort Carson


Maciek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aż tak dużo elementów nie jest przy 100 obiektach byłyby spadki FPS. Wiem o tym z doświadczenia z tworzenia obiektów na inny konkurencyjny serwer tam limit był 100 obiektów na zewnątrz bo powyżej tej liczby byly już spadki FPS sprawdzone na własnej skórze bo stacjonarny PC to wooden PC u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko jak dobrze dopasowałeś obiekty do podłoża kilka lat temu sporo robiłem w map editor mapy destruction derby oraz mapki do rp. Chodzi mi o to czy coś nie odstaje bardziej niż powinno ( lewituje ) często jest tak że może się obiekt zbugować tzn ( wywali gracza w powietrze po czym zabierze mu hp w najgorszym wypadku zabije heh) Np moim zdaniem za dużo obiektów w jednym miejscu można to było inaczej nieco zaplanować. Tak by to miało ręce i nogi cygan nie może odstawać od reszty mapy bo ma to być 1 z wielu części 4life. Ale to jest tylko moje zdanie gram w mta praktycznie z 13/14 lat więc mam inne podejście do tego wszystkiego. + za chęci pozdrawiam Yoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin