Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Jak zakupić punkty premium?


Tysieeek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

liqCOSs.png

Witam! Ja jestem @Wiktorq i w tym Poradniku chciałbym zprezentować krok po kroku kupno punktów premium. Wielu nowych jak i stałych graczy pyta się - "Jak mogę kupić te premium...", a więc postanowiłem wykonać poradniczek i dokładnie wszystko opisać wraz z ss'ami i jak teraz się ktoś zapyta, to go przekieruję właśnie na ten poradnik i na pewno mu pomogę :) A więc zaczynając od podstaw...

 

1. Korzyści Premium i Premium+

Spoiler

Wo4cTGE.jpg

Jak widać ewidentnie Premium+ ma lepsze korzyści od zwykłego Premium. Jednak Premium+ można zakupić minimum na 30 dni (1 miesiąc). A zwykłe Premium można zakupić nawet na 2 dni.

 

2. Sposoby kupna Punktów Premium (PP)

Spoiler

x2UheSd.jpg

Dodatkowo punkty premium można kupić od graczy na serwerze za pieniążki serwerowe (pln). Jednak trzeba znajść odpowiednią ofertę. Dodam, iż nie ma co się bać kupować punkty premium od graczy, ponieważ do tego służy odpowiednie miejsce do wymian w którym sprzedający złoży swoje punkty, a kupujący pieniążki i dojdzie bezproblemowo do wymiany. Warto zwrócić uwagę na koszt kupna owych punktów premium np. kupując punkty poprzez SMS zapłacimy o wiele więcej niż byśmy zakupili je poprzez Przelew on-line.

 

3. Wszelkie informacje na ten temat.

Spoiler

Hm5DNET.jpg

Spotkałem się z wieloma przypadkami w których gracze się bali kupić punkty ze względu na obawę oszukania. Jeszcze raz powtórzę... nie ma czego się bać, ponieważ wszystko jest odpowiednio zabezpieczone i zawsze dojdzie do bezproblemowej transakcji i obie strony handlu będą zadowolone :)

 

4. Jak zakupić punkty premium?

Spoiler

Punkty premium można zakupić przez serwer wpisując /premium i podążając zgodnie ze wskazówkami tam podanymi. Bądź można kupić punkty premium poprzez forum. Jednak w tym drugim przypadku konto serwerowe musi być zsynchronizowane (połączone) z kontem na forum. Następnie wtedy wchodzicie w zakładkę "Premium", która znajduje się na forum (patrz ss niżej) i tam podążacie według podanych wskazówek.

wVv5Ynh.jpg

 

5. Ważne wskazówki, by nie zostać oszukanym!

Kupując punkty premium bezpośrednio z SMS, Przelewów czy PaySafeCard nie jesteśmy zagrożeni na próbę oszukania. Ale warto zwrócić szczególną ostrożność na kupno punktów premium od innego gracza, ponieważ niektórzy wykorzystują takie sytuacje do brudnego zarobku i "wymieniają" się poza miejscem do tego przeznaczonym i najczęściej są osoby, oszukiwane właśnie w taki sposób. Pewnie myślicie jak tego uniknąć? Bądźcie stanowczi i ze sprzedającym udajcie się do punktu wymian i tam dokonajcie transakcji. Jeżeli sprzedający będzie odwracał "kota ogonem", by nie udawać się na punkt wymiany, to najlepiej zgłoście go do Administracji. Być może uratujecie wtedy inne osoby, które mogą zostać przez tą osobe oszukane!

 

Poradnik się przydał? Strzel LAJKA! <3

Autor: @Wiktorq

Edytowane przez Wiktorq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin