Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Bardziej prośba o sprostowanie niż skarga na zarząd SAFD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może mi ktoś wkoncu wyjaśnić o co zarząd ma do mnie problem i czemu do tej pory nie zostałem wpisany na czarną listę?

Chciałem to wyjaśnić poprzez rozmowę na Mumble albo chociaż w moim powrocie ale widzę, że musimy przejść na neutralne pole bo tam będziecie ciągle zamykać ten wątek.

(Mówię oczywiście o tym)

 

@Edit proszę o nie karanie osób które mają sensowne wypowiedzi odnośnie tego wątku.

Edytowane przez CysieX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. @CysieX Ciebie zarówno jak i Lidera frakcji SAFD @DreeY Proszę o przedstawienie w tym temacie całej sytuacji. Proszę to ładnie oraz czytelnie rozpisać. Oczekuję również załączania dowodów w celu łatwiejszego podjęcia decyzji końcowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Garnek. wszystko co chciałem powiedzieć jest w załączonym linku, do tej pory po prostu nie rozumiem o co jest cała nagonka na mnie przez zarząd. Wiem tylko że podoba im się wypominanie mi rzeczy z przed X miesięcy ( nie wiem czy ciężko pojąć że nie miałem wpływu na to co pisał  @Yoshimitsuu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc prostuje i się wypowiadam. Decyzje podjęła Komenda Główna +  zarząd większością głosów. Nie dostałeś powrotu z powodu tworzenia grup we frakcji.

Dowody:

fdrcVMQ.jpg

YmZXWff.jpg

 

Próba zlikwidowania pracownika:

kS0gAdJ.png

Tutaj wypowiedź członka zarządu @CysieX

eiqNskS.jpg

Następnie gdy dowiedzieli się, że ich informator nie jest pewny:

 M9FLB3a.jpg

Oraz teksty obrażające oraz grożące obecnemu Zarządowi oraz Komendzie Głównej

RjXxk5F.png

ZyqfmuZ.jpg

 

 

Do tego przekopiuje jeszcze wszystko z powrotu w/w!

 

 

"Witam, ja osobiście nie zgadzam się z przyjęciem z powodu, który poprę odpowiednimi argumentami.

rCaTEyS.jpg

Chyba lekkie żarty.... A poczekaj, Ty przecież tylko rozpowszechniałeś opinie: "Odpowiedz jest prosta nie podobało mi się co się wówczas działo w KG ( mówię z perspektywy członka zarządu ) , osoby które jawnie psuły „rodzinną atmosferę” frakcji uchodziły płazem , ciągle konfidencenie jeden na drugiego itp. W pewnym momencie miałem dość i odszedłem później rozpowszechniając moją opinie co się w danym momencie we frakcji działo."

Oczywiście grupka ta nie nazywała się "Kochamy" tylko była to nazwa odwracająca cały sens:

oS0n93a.jpg

Wycinek ten jest z grupy na facebooku, ma zamazane dane osobowe, aby nie rozpowszechniać ich ale jeśli klepniesz się w pierś na pewno przypomnisz sobie taką sytuacje, oszukasz kogoś ale nie siebie samego.

Następnie odwołując się do rzekomego psucia stosunków frakcyjnych, no niestety ale ówczesny lider nie zwolnił nas, dlaczego? Sam sobie na to odpowiedz. Wszystkie dowody wyjaśniliśmy sobie, a sprawa była całkowicie o coś innego. Po wyjaśnieniu sam @Answer powiedział, że musimy się pozbyć Waszej grupy, ponieważ pojawiają się masowe odejścia. Nie będę więcej pisał na ten temat. Dopowiem tylko, że po tym jak w/w lider nie zwolnił nas pojawiły się z Waszej strony oszczerstwa, że zostałem bo robię @Answerowi modele i tym podobne. Jest to co najmniej nieodpowiednie i pokazuje Wasz brak argumentów.

Przejdźmy dalej, Twoje zachowanie w zarządzie też nie wymaga zbędnego komentarza, bo każdy logicznie myślący człowiek zrozumie o co chodzi:

m5X6GJf.jpg

Tak zachowuje się człowiek piastujący funkcje w zarządzie? Śmiech na sali.

Odnośnie screenów, mogę dostarczyć wersje z podanym imieniem i zdjęciem profilowym, aby nabrały one wiarygodności.

Dalej mam przyjemność poruszyć powrót @Sosna. Po pierwszym wejściu na mumble (po zaistniałem sytuacji) stwierdził on, że takiego czegoś we frakcji nie ma prawa być więc od razu przeszedł na naszą strone. Nie wiem co mu nagadaliście, ale jak widać uwierzył drugiej stronie. Może po prostu nasze zdanie było jakieś tak... hmm.. jakby to powiedzieć - godniejsze zaufania i bardziej realne. Jak grupa która ma w swoim składzie 5-6 osób (nie jestem teraz dokładnie pewien) ma przeciwdziałać całej frakcji, a dla tej grupy cała frakcja jest do zwolnienia. Troszkę się to nie klei.

Tutaj na koniec jeszcze taki jeden mały "Śmieszny" memik, który został wykonany przez Waszą grupe, i ma na celu pokazać innym, jak to jesteście okropnie męczeni i jak to Wam ciężko w życiu i w wirtualnej pracy"

1LgXmQs.jpg

W tym momencie moja decyzja jest nieodwołalna."

DODAJE: NIE WSZYSTKIE TEKSTY PISAŁ OSKARŻAJĄCY TYLKO GRUPA, DO KTÓREJ NALEŻAŁ!

Edytowane przez DreeY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze @Garnek. zacznę od początku mojego powrotu.

Około 6 miesięcy temu chciałem wrócić do frakcji, ponieważ stęskniłem się za starą ekipą, patrolami etc.

Ale po napisaniu powrotu dowiedziałem się, że nie mogę a jedynym argumentem ówczesnego lidera było to, że zachowywałem się źle jako członek zarządu, okej jestem w stanie to zrozumieć ale nie chciałem wracać do zarządu tylko do frakcji.

Następny powrót napisałem ostatnio(wczoraj) i odpowiedź była taka sama , argumenty w sumie były również takie same, ale jak poprosiłem o sprostowanie to dostałem odpowiedź "Kojarzysz napewno" (jakbym "Kojarzył" to bym nie pytał)

 

Co do ss'ów od @DreeY , te dwie rzeczy są mojego autorstwa

Spoiler

eiqNskS.jpg

oS0n93a.jpg

Co do grupy na msg, byłem tylko jej członkiem , co do statusu Hrydzia - w tym momencie mogę napisać, że np. "Kacperix dostał teraz ode mnie 500 euro psc"

Są rzeczy na które nie miałem wpływu czyli wszystkie poza tymi które uwzględniłem w spojlerze.

Ale jak już tak bardzo chcesz się bawić w wyciąganie takich spraw to popatrz, znalazłem jak pisałeś na innej grupie że "wyj*biesz" innemu członkowi frakcji :

Spoiler

49210778_212295489722001_257404065287451

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest rozmowa która została wyjaśniona z Answerem, pisałem to w nerwach i sie przyznaje. Sam ówczesnego lidera przeprosiłem i obiecałem poprawę. Niemniej jednak jako członek obecnego zarządu mam prawo przepytać pracownika z wiedzy ogólnej ze straży. Poprzez wiedzę ogólną rozumiem podstawowe kwestie i zagadnienia. Wiele razy słyszałem z jego ust słowa typu "Jestem we frakcji tylko i wyłącznie dla odwalania (niestety nie mam na to dowodów, a samo wyrażenie mogę lekko przekręcić). Chciałem się więc upewnić, że jest sens trzymania go we frakcji.

Tak jak pisałem, użyłem wulgarnych słów, ponieważ byłem zdenerwowany.

Edytowane przez DreeY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co słyszałeś a to co było naprawdę to dwa różne światy , we frakcji byłem dla ludzi a gdy przejrzałem na oczy, że aktualna ekipa zaczyna się rozpadać postanowiłem dołączyć do osób z którymi czułem się lepiej co chyba jest normalnym ludzkim zachowaniem.

Teraz chcę wrócić do frakcji z tego samego powodu , widzę że wrócił @Mikixxd widzę @Kacperix3 (z którym mam nadzieje wszystkie niedogodności wyjaśniłem) , po prostu chcę pograć na 4life tak jak kiedyś, ale widzę ,że zbyt was ta przeszłość uraziła.

A odnosząc się do wiedzy ogólnej pracownika (widzę że dobrze się bawiłeś odkopując takie rzeczy , więc kulturalnie odbije piłeczkę )

Spoiler

49680331_936928543180231_745823635045875

Nie wydaje mi się żeby każdy wiedział coś na ten temat, plus chyba tego nie ma ani nie było w materiałach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracownik finalnie nie dostał żadnego pytania a więc odniosę się do Ciebie.

"Co do grupy na msg, byłem tylko jej członkiem , co do statusu Hrydzia - w tym momencie mogę napisać, że np. "Kacperix dostał teraz ode mnie 500 euro psc"

Są rzeczy na które nie miałem wpływu czyli wszystkie poza tymi które uwzględniłem w spojlerze."

Też mogłem pisać różne rzeczy (tak jak mówiłem - w nerwach spowodowanych życiem prywatnym), a co się stało finalnie "To co słyszałeś a to co było naprawdę to dwa różne światy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin