Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Bardziej prośba o sprostowanie niż skarga na zarząd SAFD


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, DreeY napisał:

Pracownik finalnie nie dostał żadnego pytania a więc odniosę się do Ciebie.

"Co do grupy na msg, byłem tylko jej członkiem , co do statusu Hrydzia - w tym momencie mogę napisać, że np. "Kacperix dostał teraz ode mnie 500 euro psc"

Są rzeczy na które nie miałem wpływu czyli wszystkie poza tymi które uwzględniłem w spojlerze."

Też mogłem pisać różne rzeczy (tak jak mówiłem - w nerwach spowodowanych życiem prywatnym), a co się stało finalnie "To co słyszałeś a to co było naprawdę to dwa różne światy"

No niestety ale ja mam potwierdzenie na to co mówiłeś , ty mi nie masz jak udowodnić że niby "Jestem we frakcji tylko i wyłącznie dla odwalania"

Edytowane przez DreeY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze swoje. Jasno widać to że nie pasowała wam cała góra frakcji, wszyscy wtedy byli na stanowiskach od lidera do aspiranta i stanowili czoło frakcji z tobą Cysiex. Wiem że miałeś parcie na wyższy stopień (nadbrygadier i Generał) i wcale wraz z Dv'łem nie chciałeś mieć całej frakcji pod sobą mogąc bez karnie odwalać bo nie miał byś nikogo nad sobą.  Zawsze było jakieś obrabianie du*y, sam też to robiłem i dobrze o tym wiesz. Wasza grupka (nicki wymienione w powrocie) zawsze miała z kogoś beke i odwalała za co dostałeś też zawieszony. Tutaj nie chodzi o to czy ty chcesz wracać do frakcji i zajmować stanowisko w zarządzie czy tylko wrócić na jakiś tam stopień bo pokazując swój poziom a raczej jego brak srogo odwalając i kręcąc beke z memów na grupie dodając coś w stylu, parafrazując "nie komentuje bo będzie że spiny robię". No sorry ale ja nie chcę żeby we frakcji znowu robiły się grupki bo doprowadził byś do tego nie gając z osoba X i obrabiając mu du*e z Y. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo @Sosna twoja dedukcja jest prawie trafna, ale przekręciłeś kilka wątków.

1. @dv.exe nie grał na serwerze już od dłuższego czasu w okresie w którym powstawały grupki;

2. Ja i dv odeszliśmy z frakcji może w podobnym czasie, ale z zupełnie różnych powodów;

3.Nie odwalała "cała moja grupa" tylko ja , za co zostałem ukarany i już tego nie powtórzyłem;

Spoiler

5b24fa75-9f32-451f-8823-876c05dfea73.png

4.Oczywiście że jesteś Alfą i Omegą i siedzisz w umysłach ludzi i wiesz po co wracają, ale jednak prosiłbym żebyś moją ominą i nie zmyślał faktów, napisałem czemu chce wrócić i jakbyś miał chodź trochę rozsądku to byś pogadał i sam się przekonał tak jak to zrobił @Kacperix3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie grał w tym momencie to nie znaczy że nigdy tego nie chcieliście zrobić bo tak było. Do odejść jest tylko jedna opcja, każdy odchodzi z własnego. Poczekaj bo chyba widzę też Yoshiego w tym ogłoszeniu który tez został zawieszony. Nigdy nie mówiłem że jestem Alfą i omegą i ludzie w frakcji ci to potwierdzą ale skoro odwalałeś to będziesz to dalej robić a charakter się nie zmienia w przeciągu roku. To że ci się nudzi to już nie jest mój problem. Ja  swoje zdanie wyraziłem czekam na KSF które jak chce to możesz poczytać powrót piszącego prośbę i to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozpatrzeniu sprawy przez Komisję Spraw Frakcyjnych mamy następujący werdykt:

Zachowanie gracza CysieX było nieodpowiednie, dlatego też zarząd SAFD ma prawo nie przyjąć go ponownie w swoje szeregi. Narobiłeś sporo złego, więc nie dziw się, że tak zareagowali oni na wniosek o Twój powrót.

Zarząd SAFD postąpił prawidłowo. Nie możemy dopuścić do tego, aby panowała "toksyczna" atmosfera we frakcjach, oraz aby odwalacze mieli możliwość przebywania w nich.

Do zarządu SAFD ; Jeśli chcecie, śmiało możecie wpisać gracza CysieX  na czarną listę frakcji. Zasłużył on sobie na to, dlatego też powinien się tam znaleźć.

Przykro nam, iż dochodzi do takich sytuacji, niemniej jednak sami sobie pracujecie na wizerunek swojej osoby.

 

Sprawę uważam za rozwiązaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin