Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Coroczne zeznanie podatkowe


Szender
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża się czas rozliczania PIT-ów, w związku z tym zwracam się do Was drodzy gracze 4life z ogromną prośbą o przekazanie swojego 1% podatku na rehabilitację, leki oraz środki niezbędne mi do codziennego życia. Wiem, że wielu z Was nie ma jeszcze lat 18 lecz jeśli macie w rodzinie kogoś kto pracuje i co roku rozlicza się nie przekazując jeszcze nikomu swojego 1% możecie pomóc mi i wspomnieć o tym. Jest to bardzo prosta możliwość pomocy. Jeżeli nie wskaże się organizacji pożytku publicznego, na którą mają zostać wpłacone pieniądze z 1% to trafiają one do Skarbu Państwa więc i tak podatnik nic z tego nie ma. Ważne jest by poinformować ludzi, że jeżeli nie wskażą gdzie ma pójść ten 1% to on i tak im przepadnie. Nie każdy wie o tym, są tacy, którzy myślą, że będą mieli mniej zwrotu co jest błędne, a mi pomoże opłacać to co miesięczne wysokie rachunki w aptekach, będę mógł mieć dostęp do rehabilitacji itd. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję!

Poniżej zamieszczam zdjęcie z krótkim opisem o sobie + danymi które potrzebne są do przekazania 1% podatku.

JEŚLI POST W JAKIŚ SPOSÓB BĘDZIE NARUSZAĆ REGULAMIN - MOŻECIE USUNĄĆ LECZ PROSIŁBYM O NIE DAWANIE BANA NA FORUM :) 

48427496_2549975211684617_1573141792042254336_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem zachowania ludzi odnosnie: X D (itd) Niestety jeszcze nie osiągnąłem 18 lat i miałem w rodzinie bardzo bliską mi osobe, która również jeździła na wózku i ciężko mi się robi, gdy widze takich ludzi. Jedynie co mogę życzyć to powodzenia, 4life jest z tobą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chłopie spółczuje ci nawet jak to czytam to aż mi się płakać chcę przez takie coś ja mam w rodzinie też chorego który jeździ na wózku i wiem co czujesz naprawdę masz moje wsparcie i pokazuje od razu to rodzicom a na pewno dostaniesz 1% trzymaj się tam ciepło i wracaj do zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TurboWojtek napisał:

Naprawdę chłopie spółczuje ci nawet jak to czytam to aż mi się płakać chcę przez takie coś ja mam w rodzinie też chorego który jeździ na wózku i wiem co czujesz naprawdę masz moje wsparcie i pokazuje od razu to rodzicom a na pewno dostaniesz 1% trzymaj się tam ciepło i wracaj do zdrowia.

Nie no w takiej sytuacji to niech rodzice lepiej przekażą ten 1% dla tej osoby z Twojej rodziny nie mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin