Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

\W elegant 2,2 ft rarytasik dobry taki dla fana BMW :)


13karoy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Elegant
ID: 13069
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 10585km
Dodatki: Full Tuning oprócz atrapy [up1,up2,up3, licznik aqua, swiatla aqua, wykrywacz foto, cb radio, ogranicznik, lpg 50dm2, bak 90dm2, rejestracja, felgi, dodatkowy klucz]
Cena: 550k do nego
Coś od siebie: jak ktoś lubi BMW to akurat auto dla niego
SS’y: SEdEdJJ.jpgcKHZLw1.jpg

Edytowane przez karoy_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Davio* napisał:

Nie jestem twoim kolegą 

przestań wciskać ludziom takie kocopoły, przyroda ci się sama nie zrobi a babka może sprawdzać.

taki właśnie jesteś, kupisz za 250-300k mówiąc ze to jest tyle warte, po czym wystawisz za 500-550 hahahah

Edytowane przez karoy_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mattez napisał:

@karoy_ masz rację bo tak mówią a wystawia za więcej tak samo jak za moje elegy 670k 2.2 FT xDD a sprzedałem je za tyle ile kupiłem. To są tzw handlarzyki jak ktoś mi notorycznie daje g******e oferty to do czarnej listy i mam spokój. :)

i prawidłowo, nie róbmy off-topicu bo ktoś z ekipy się zdenerwuje. aczkolwiek nie mogłem się powstrzymać gdy taki handlarz opowiada takie głupoty próbując odstraszac mi klientów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2019 o 18:45, karoy_ napisał:

i prawidłowo, nie róbmy off-topicu bo ktoś z ekipy się zdenerwuje. aczkolwiek nie mogłem się powstrzymać gdy taki handlarz opowiada takie głupoty próbując odstraszac mi klientów ;) 

 

W dniu 9.01.2019 o 18:45, karoy_ napisał:

i prawidłowo, nie róbmy off-topicu bo ktoś z ekipy się zdenerwuje. aczkolwiek nie mogłem się powstrzymać gdy taki handlarz opowiada takie głupoty próbując odstraszac mi klientów ;) 

Nie polecam gościa czysty Scamer nie zna Sie na cenach niby  bogaty tak naprawdę biedy no okrada z kasy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DaFi napisał:

 

Nie polecam gościa czysty Scamer nie zna Sie na cenach niby  bogaty tak naprawdę biedy no okrada z kasy 

co? zachowujesz się jakbyś miał 10 lat - skarga z kłamstwami nie przeszła to co teraz próbujesz klientow odstraszac? nie uda ci sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DaFi napisał:

Kłamstwem to jest twoje życie A jedyny przypadek w nim to ty Bo jesteś jakiś niedorobiony z racji że gadaliśmy na komunikatorze głosowym postanowiłeś to wykorzystać A 10 lat to ty możesz mieć bo upośledzenie się leczy nie wiem czy wiesz ;)

a czy ktoś z twojej rodziny jest chemikiem? bo właśnie zdałem sobie sprawę, że po dalszej rozmowie brzmiałeś i zachowywałeś się jak jakiś niedorobiony eksperyment - a widzę że znasz takie przypadki z doświadczenia komentując mój post jak wyżej. To mój ostatni post dla ciebie, jeśli chcesz kolejne to ładnie poproś na PW bo nie mam czasu na ciebie, z chęcią postaram się o punkty dla ciebie.

Edytowane przez karoy_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin