Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na gracza ManiekPL


.:ONLYMZ:.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  •  
  • DaFi
  • Gracz
  • gracz2.png.805ef1844eb5367fbfe617754e917
  •  4
  • 21 odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: ManiekPL

Data i godzina zdarzenia: Data i godzina zdarzenia:9.01.2019 godzina w okolicach 22.00

 

 

Dowód: https://imgur.com/a/SnPvRVh


 Pełen opis sytuacji: Podczas naprawiania radiowozu gracz ManiekPL wyciągnął broń co widać na dowodach . Jeżeli chodzi o mnie ja w tym momencie jeździłem po placu i nie robiłem nic co mogło draźnić tego policjanta. Podjechałem do kolejki to Policjant ten wyciągnął broń zaczął do mnie mierzyć a następnie strzelać. Miałem 4 opony te za 1200 pl każda miała 90 % jedna 89 a gracz nie dość , że zabił mnie jak widać na dowodach to jeszcze przestrzelił  oponę. Nie było to podczas żadnego pośćigu tylko na placu warsztatu w sf. Cała sytuacja zadziwiła mnie , ponieważ nic nie zrobiłem ani nie pisałem bo mam mute można to sprawdzić na forum.
Coś od siebie: Myślę że gracz zostanie zwolniony z pracy , ponieważ podjął się czynu użycia broni podczas gdy ja stałem w kolejce czekając na naprawę. Myślę też , że pieniądze za oponę zostaną zwrócone .

Edytowane przez DaFi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, stałem w kolejce tak jak widać i ty swoim pojazdem (nie wiem jak to nazwać) pchałeś w pomiędzy blip a radiowóz, zaczepialeś mnie, prowokowałeś. Zrobiłeś SS'y tylko jak do Ciebie strzelałem. Zapomniałeś zrobić jak ty się zachowywaleś. Prowokujesz a później płaczesz że dostałem oponę.  Popraw wzór  //pisane z telefonu.

Edytowane przez ManiekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak prowokujemam mute po pierwsze po 2 z dala byłem jak zacząłeś strzelać ss zrobiłem jak podjechalem do cb bo nie wiedziałem czemu strzelasz co ty myślisz że jesteś z policji dasz taki krótki wywiad i załatwione? Uszkodziłeś auto strzelasz za nic bo. Co bo pale gume ? To jest powód zabicia mnie? Bo mam bansche to że się nie dorobiłeś nie moja sprawa.  Ss jest widać wyraźnie co zrobiłeś korzystaj póki admin nie zobaczy skargi. Życzę Ci by cie zwolnili  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DaFi napisał:

Bo mam bansche to że się nie dorobiłeś nie moja sprawa.

To dobrze że masz.

 

Dowody: https://imgur.com/a/FcveXkC 

Dodam że widać TWOJE ślady hamowania, nie kłam że NIE przeszkadzałeś. Gdy odstawiałem radiowozy to kręciłeś się za mną i mnie prowokowałeś, a następnie podjechałeś na mechanika w celu szukania zaczepki. ;)

Bez powodu bym NIE STRZELAŁ.

Czekam na odpowiedz ze strony zarządu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LilOdemar napisał:

Też dodam że ten policjant gdy go wyprzedzasz potrafi skręcić byś wypadł za drogę później cię ukara za złą jazdę. To co zrobił na mechu sf to prawda wyjął broń i strzela za nic. Jeśli mu się nudzi to niech nie odwala 

Potwierdzam jego wersję z drogą bo tak robi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, LilOdemar napisał:

Też dodam że ten policjant gdy go wyprzedzasz potrafi skręcić byś wypadł za drogę później cię ukara za złą jazdę. To co zrobił na mechu sf to prawda wyjął broń i strzela za nic. Jeśli mu się nudzi to niech nie odwala 

Nie wypowiadaj się skoro ta skarga nie dotyczy Ciebie.

 

Jeżeli jest pościg a ktoś jeździ za nami taranując, odwalając, pitując SAPD. To ja wtedy tą osobę też pituje. A teraz mówisz że Cie taranuje normalnie na drodze? Śmieszne.

Wspomnę o tym że puszczam binda: odłącz się od pościgu! Jeżeli  gracze ignorują i później dostają pita, czy oponki i później wielki placz. Jak małe dzieci.

1.Jak bym taranował Wszystkich na drodze, to już dawno by mnie w SAPD nie było.

2.Jeżeli szukacie dziury w całym, specjalnie odwalacie, prowokujecie SAPD, a później płacz że nie mam opony.

Za co przecież ja nie odwala, nie taranuje, ani nie przeszkadzam. Taki jest wasz tok myślenia.

Te wasze śmieszne ,,spychanie" na drodze i ,,odwalanie bronią" jest wyssane z palca.

Jednym słowem chcecie żebym został wydalony z SAPD. Ale ja się nie dam. Nie poniose konsekwencji za TO czego NIE zrobiłem.

Dziękuję tyle ode mnie. Czekam na wypowiedź  Zarządu. ;)

 

Edytowane przez ManiekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin