Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na gracza ManiekPL


.:ONLYMZ:.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LilOdemar napisał:

byłem tam akurat, nie dałeś żadnych dowodów 

Dowody masz na pierwszej stronie. Nie ośmieszaj się.

3 minuty temu, LilOdemar napisał:

ty z nudów wyjęłaś broń i zaczęłaś w niego strzelać za nic 

Leżę na podłodze i płacze ze śmiechu. Śmieszny jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ManiekPL napisał:

Nie wypowiadaj się skoro ta skarga nie dotyczy Ciebie.

 

Jeżeli jest pościg a ktoś jeździ za nami taranując, odwalając, pitując SAPD. To ja wtedy tą osobę też pituje. A teraz mówisz że Cie taranuje normalnie na drodze? Śmieszne.

Wspomnę o tym że puszczam binda: odłącz się od pościgu! Jeżeli  gracze ignorują i później dostają pita, czy oponki i później wielki placz. Jak małe dzieci.

1.Jak bym taranował Wszystkich na drodze, to już dawno by mnie w SAPD nie było.

2.Jeżeli szukacie dziury w całym, specjalnie odwalacie, prowokujecie SAPD, a później płacz że nie mam opony.

Za co przecież ja nie odwala, nie taranuje, ani nie przeszkadzam. Taki jest wasz tok myślenia.

Te wasze śmieszne ,,spychanie" na drodze i ,,odwalanie bronią" jest wyssane z palca.

Jednym słowem chcecie żebym został wydalony z SAPD. Ale ja się nie dam. Nie poniose konsekwencji za TO czego NIE zrobiłem.

Dziękuję tyle ode mnie. Czekam na wypowiedź  Zarządu. ;)

 

Powiedziałaś to jedna wypowiedź temu że czekasz na wypowiedź A karę i tak jakaś dostaniesz bo mnie zabiłeś i jescze kit ciśnieniesZ że za tobą się krecilem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin