Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Licytacja od 0zł. Elegant 2.2 FT!


13karoy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Elegant
ID: 13069
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 10585km
Dodatki: Full Tuning oprócz atrapy [up1,up2,up3, licznik aqua, swiatla aqua, wykrywacz foto, cb radio, ogranicznik, lpg 50dm2, bak 90dm2, rejestracja, felgi, dodatkowy klucz]
Cena: KT: 550k nego PW - MP: 10k - CW: 0zł
Coś od siebie: jak ktoś lubi BMW to akurat auto dla niego
SS’y: SEdEdJJ.jpgcKHZLw1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Hejlo napisał:

Polecam przeczytać definicję "Licytacji", a później komentować czyjeś posty. @karoy_

FCR 1.8 FT (LPG75 , Złote Lampki)  mogę zaoferować.

Cytat

Licytacja – rodzaj publicznej sprzedaży, w której nabywcą zostaje osoba lub podmiot prawny, która zadeklaruje najwyższą kwotę. Licytacja zawsze odbywa się "w górę" poprzez postąpienie.

ja zatem polecam się douczyć ile jest warte FCR, ,popatrz co pisze w cenie i potem się odzywaj :)

Edytowane przez karoy_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, kvmis napisał:

Teraz sobie wyobraź, że Bolek robi licytacje w ciemno i pisze "więcej, WIĘCEJ". Skoro to jest licytacja to ustalasz termin i kto da najwięcej ten zgarnia furke

nie mów mi co mam robić, przeczytaj regulamin licytacji. ;]

2 godziny temu, CypeKK|JK| napisał:

330

dobrze,dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin