Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Answer. zbanowany przez Limitless


Answer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z mumble: Answer.
Powód zbanowania: [23:39:08] Zostałeś zbanowany oraz wykopany z serwera przez Limitless z powodu Jeżeli zmądrzejesz napisz apelację. :).
IP internetu, na który został nałożony ban: 83.21.157.77
Nick admina banującego: Limitless
Opis bana: ??? <-- Czekam na wytłumaczenie.
Coś od siebie: Więc zacznę od tego, że nie odzywałem się na mbl praktycznie w ogóle... Zostałem zbanowany z bardzo mądrym powodem, nawet nie wiem za co zostałem zbanowany, ale wiem, że kara została nadana niesłusznie. Oczekuje UB, a jeżeli nie to załatwimy to w inny sposób. Tak w ogóle to hmm regulamin tego mbl jest śmieszny, jeżeli ktoś chce udowodnić swoją niewinność lub udowodnić winę kogoś jest to po prostu niemożliwe bo nie można tego nagrać, więc administracji wyższej sprawdzającej skargę czy apelację można wmówić praktycznie wszystko. Ja wiem, że nic nie zrobiłem i nikt mi nie wmówi, że było inaczej, jeżeli będziesz zaprzeczał udostępnię odpowiednie dowody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin