Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Angry


Girappa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

maGnqqa.png\


 

Dzisiaj pragnę przedstawić wam wywiad z graczem Angry. Życzę miłego czytania.

W - xWolfQ

A - Angry

 

qSIDUWA.png

 

W: Witam, z tej strony Aplikant xWolfQ_, czy mógłbym zadać panu parę pytań?

A: Cześć, nie ma problemu.

 

W: Zacznijmy od najprostszego. Opowiedz nam coś o sobie. 

A: Mam na imię Alan, mam 18 lat. Aktualnie mieszkam w Anglii, lecz w Polsce mieszkałem na Śląsku. Interesuję się Sportem, grami oraz pomaganiem zwierzętom w schroniskach. Moje hobby to jazda wyczynowa na rowerze oraz granie w gry. Swoją rozgrywkę na serwerze zacząłem 9 lipca, lecz tak na poważnie około 10 Sierpnia. Grę zacząłem dzięki mojemu koledze, który zaciągnął mnie na MTA, ponieważ nie wiedziałem że istnieje coś takiego jak GTA SA na multiplayer. Od pierwszego dnia spodobał mi się serwer oraz społeczność, iż jest w miarę pomocna.

 

W: Przejdźmy do następnego pytania. Co skłoniło cię do pracy na kopalni,a nie chociażby praca na lawetach?

A: Hmm, na lawetach pracowałem i miałem około 2400 kursów w 2 miesiące. Do pracy na kopalni skłoniło mnie to, że nie trzeba się np. wkurzać, gdyż nikt cię nie staranuję pracując na kopalni oraz to że nie jest to zbyt wymagająca praca, lecz wymaga ona skupienia.

 

W: Skoro już jesteśmy przy temacie kopalni to jaki masz stosunek do graczy używających bota w celu kopania?

A: Według jest mnie to głupie posunięcie, iż nie ma z tego żadnej satysfakcji, że wykopiesz powiedzmy 30 ton i masz z tego 300k oraz ryzykujesz kontem, na które pracowałeś dany okres czasu. Są to Autoclickery bądź podobne programy na które ustawiają wszystkie kombinacje i jest to losowe ponieważ myślę, że mało kto potrafi napisać bota, który zrobi wszystko w 100% poprawnie.

 

W: Czy trudno było ci pogodzić wyrabianie normy w frakcji TSA z kopaniem węgla na kopalni?

A: Powiem tak, nie było trudno, bez problemu wyrabiałem 600 minut tylko ciężko było wtedy o topke, jak było widać w Grudniu, miałem małą przewagę. 

 

W:  Jaki był powód twojego odejścia z TSA?

A: Brak chęci, ponieważ nie mam już tyle chęci jeżdżenia samochodem, a drugim powodem jest znana nam Kopalnia.

 

W: Czy planujesz dołączyć do jakieś frakcji, jeżeli tak to jaka by to była?

A: Póki co nie mam chęci na jakąkolwiek frakcję, ale jakbym miał wybrać frakcję to jedynie TSA.

 

W: Czy czujesz się sławny, poprzez wykopanie niecałych 80 ton węgla w pierwszy miesiąc trwania pracy?

A: Nic nadzwyczajnego być pierwszym w topce, ale nie czuję się zbytnio sławny, ludzie po prostu myślą, że wykopać 80 ton węgla w miesiąc jest trudne, lecz wystarczy poświęcić na kopalnie 4 godziny dziennie w miesiącu aby to osiągnąć.

 

W: Wiele graczy uważa, że nie wychodzisz z domu tylko cały czas kopiesz węgiel na 4 Life, czy ma to pokrycie z rzeczywistością?

A: W połowie jest to prawda, bo zdarza mi się grać nawet po 20 godzin dziennie na serwerze, ale raz na 2-3 dni wychodzę z domu.

 

W: Ile około węgla udało ci się wykopać od wystartowania górnika?

A: Aktualnie posiadam około 120 ton, lecz mój cel to do końca tego miesiąca jest wbić 150 ton, póki co jestem na dobrej drodze aby to osiągnąć.

 

W: Jaki był twój rekord wykopanego węgla w ciągu jednego dnia?

A: Aktualny rekord zdobyłem 2 dni temu, wynosi on 10 ton.

 

W: Ile najwięcej węgla załadowałeś na ciężarówkę i po jakiej cenie najlepiej jest wywozić węgiel?

A: Najwięcej załadowałem na ciężarówkę 24 tony, najlepiej wywozić węgiel w cenie 11.20 PLN+

 

W: I nas sam koniec czy masz jakieś porady, które mogliby zastosować gracze pracując na kopalni?

A: Skupić się na pracy, nie klikać samego E lub Q tylko skupić się na tym, jeśli nie chce się kopać to najlepiej kop dalej ile się da ja tak robię i póki co każdy sobie może przeliczyć ile dorobiłem się na kopalni.

 

W: Dobrze, na pewno skorzystam z pana rad, dziękuje za wywiad. Życzę miłego dnia.

A: Dziękuję, powodzenia w dalszej pracy.

Aplikant @xWolfQ
 


Edytowane przez FragusS
Poprawa formatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin