Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Żegnam się z wami ;p


Namik209
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, chciałbym was poinformować, że opuszczam serwer 4Life na czas bliżej nie określony. Powodów jest parę, jednym z takich ważniejszych jest brak chęci na grę. Czas spędzony na serwerze był wyśmienity, gram tutaj od maja i nie żałuję żadnej minuty przegranej. Poznałem wiele osób, z wieloma zaprzyjaźniłem się aż po szyję, ale czasem trzeba dostawić to wszystko i skupić się bardziej na prawdziwym życiu. Mam nadzieję, że zapamiętacie mnie jako miłego i pomocnego gracza. Teraz pozdrowienia:

 

 

Przede wszystkim:

 

  1. -Administracja
  2. -Całą frakcję TSA
  3. -Biznes 4life Racing
  4. -Organizacje Weed
  5. -Organizacje F&F

 

Osobne pozdrowienia:

 

Damian.- Dzięki ziomek, że mi pomogłeś w odzyskaniu mojej kasy. Po prostu Cię kocham <3

 

 

Gracze:

 

  1. Lukos
  2. Pietrek aka PiotreG
  3. Michaler
  4. Angel
  5. Nukill
  6. yanush
  7. KNX
  8. Fafus aka Fafusek
  9. Cornes
  10. Kuba_69
  11. MRpompom
  12. MrOwca
  13. Lukasz1393
  14. 19lazur08
  15. Noobek700
  16. LoxeS aka Lampekk
  17. Syriusz
  18. Kasia105
  19. Smiley
  20. Davlo
  21. Michu1989
  22. KuboneG
  23. Turysta
  24. Mirus_202
  25. Mango
  26. Mateo_202
  27. BylemTu
  28. BezCenzury
  29. SiwY
  30. Cola*
  31. GR3EGORY
  32. D@r3k.
  33. MikotoCross
  34. MrAsfurix
  35. krapeq
  36. Pawelek ( ten starszy, lepszy )
  37. Spider_PL

No to będzie na tyle, życzę miłej gry i spełnienia swoich marzeń i celów związanych z 4Life.

 

 

@EDIT Dopisałem parę osób jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odchodź. :(

 

qCt8MIO.jpg

 

4Nm85il.jpg

 

c7Ibs54.jpg

 

LEyxdgX.jpg

 

Masz, daje Ci 4 zdjęć rajstop OSTREGO KOLORU (mam więcej jakbyś chciał, nie tylko te 4, tylko więcej), żebyś przemyślał decyzję i wrócił. :( :(

 

PS. Możesz się moją sygnaturkę przywłaszczyć i awatar - pozwalam Ci Namik209. :(  :(

 

Będziemy rajstopkować. Nie odchodź... :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KNX, pyszny ziomeczku, dzięki za takie możliwości :)

 

Możesz mieć ten sam awatar, tą samą sygnaturkę (pozwalam Ci), żebyś tylko został na tym serwerze i zabawił się OSTRO tu życiem razem ze mną, iWantedem (bo ja i iWanted mamy sprytną grupę 4Life).

 

Tylko nie odchodź. Będziemy rajstopkować. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMWJna8.jpg

 

SlFHpgD.jpg

 

hNaIiUU.jpg

 

Tu masz dodatkowe 3 zdjęcia rajstop ostrego koloru ziomeczku najdroższy, Namik'u209 kochany... :(

 

Wracaj, będę za Tobą płakać tak jak ta dziewczyna:

 

FVyyzCI.gif

 

TEGO CHCESZ, TEGO WŁAŚNIE CHCESZ? Mam płakać? 

Chyba tego nie chcesz. No właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od maja poznałem naprawdę masę zajefajnych ziomeczków i osób, gdybym miał ich wszystkich wypisać, to by się forum zlagowało

Zapomniałem o dużej ilości osób, ale zapisałem tylko te, z którymi OSTATNIO miałem jakikolwiek kontakt, bo tak jak MrAsfurix i MikotoCross to z Asfurixem nie pamiętam kiedy ostatni raz rozmawiałem, a z Mikoto ostatnia nasza rozmowa była miesiąc temu na temat Supporta a więc.. no trochę czasu mineło, ale to nie znaczy, że o was zapomniałem ;-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMWJna8.jpg

 

SlFHpgD.jpg

 

hNaIiUU.jpg

 

Tu masz dodatkowe 3 zdjęcia rajstop ostrego koloru ziomeczku najdroższy, Namik'u209 kochany... :(

 

Wracaj, będę za Tobą płakać tak jak ta dziewczyna:

 

FVyyzCI.gif

 

TEGO CHCESZ, TEGO WŁAŚNIE CHCESZ? Mam płakać? 

Chyba tego nie chcesz. No właśnie.

 

KNX, ziomeczku, nie ma co płakać za mną, nikt nie będzie za mną płakał, bo nie warto ;p 

Czasami będę wchodził na serwer na parę minut, wtedy możemy rajstopkować, kosiarkować, dodować i tak dalej :D

Możesz mieć ten sam awatar, tą samą sygnaturkę (pozwalam Ci), żebyś tylko został na tym serwerze i zabawił się OSTRO tu życiem razem ze mną, iWantedem (bo ja i iWanted mamy sprytną grupę 4Life).

 

Tylko nie odchodź. Będziemy rajstopkować. :(

 

Niech waszą sprytna grupa się rozwija :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin