Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

|ZABAWA|Opisz swoje życie!


PyzateKK105
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sama nazwa wskazuje, w zabawie chodzi tylko o to, aby opisać siebie i swoje życie. To może zacznę.. Tylko szczerze.

 

Witajcie, nazywam się Mateusz Turek, mam 22 lata i jestem strażakiem. Prócz grania, czyli tego skąd mnie znacie tak jak pisałem jestem strażakiem z powołania. Ochotnikiem oraz Państwowcem. Tak, pracuję w Państwowej straży pożarnej nr 1 w Wałbrzychu gdzie na stanie mamy 5 pojazdów, oraz Ochotnicza straż pożarna w Boguszowie-Gorcach czyli z rodzimej miejscowości. Boguszów jest oddalony od Wałbrzycha tylko o 3 kilometry, także błahostka. Po mieście jak i między nimi przemieszczam się autem zakupionym przez siebie i za swoje pieniążki. Opel insygnia 1.8 2013r produkcji. Życie dało mi w kość już za młodu, w wieku 16 lat zostałem sam i tak już mi to jakoś leciało. Od 21 października 2012 roku jestem oficjalnie strażakiem. 20.01.2013 Kursy KPP, WPP, 27.01.2013 rok Kursy wysokościowe oraz ratownictwa wodnego, 14.02.2013 kursy Dowódcy strażackiego. Rangi jakie posiadam? PSP: Aspirant - Awans z dniem 26.01.2016r Świeżutko, aż wczoraj.. OSP: Zastępca naczelnika od dnia 03.03.2015r. Dnia 05.06.2013r zostałem powołany do wojska, tam spędziłem prawie dwa lata i byłem dowódcą wozu dowodzenia - Plutonowy. 34 Bkpanc - Brygada Kawalerii pancernej za dowodzenia PŁK - Krzysztofa Pokropowicza. Teraz odsiaduje urlop zdrowotny z powodu poważnej choroby kręgosłupa jaka nadarzyła mi się na akcji wybuchu gazu. Za dziewięć miesięcy zostanę szczęśliwym ojcem, a za pół roku mężem. Sądzę, że moje życie było udane.No cóż, tak to już leci. A wy? Jaką mieliście historię? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

WITAM.

Jak pewnie większość z was wie, nazywam się Kacper oraz mam 17 lat. Aktualnie uczę się w technikum informatycznym nr.7 we Wrocławiu, na profilu Informatyk. Aktualnie moje życie nie jest aż tak ciekawe jak poniektórych, lecz jednak czasami mam dobre odpały. Interesuję się głównie militariami, informatyką oraz ASG i spontanicznie gram amatorsko w piłkę nożną. Swoją przyszłość wiążę z pracą w wojsku, bądź Polskich służbach porządkowych. Unikam nadmiaru alkoholu oraz palenia. Oczywiście nadarzają się czasem okazje do wspólnego wypicia browarka z kumplem, bądź popalenia elektryka. W wolnych chwilach bardziej wolę skupić się na treningu fizycznym (bieganie oraz gra w piłkę nożną i ewentualnie strzelanie się w ASG). Oczywiście mam swoją kompanię przyjaciół z którymi raz na jakiś czas spotykamy się u wybranej osoby oraz siedzimy przy czipsach oraz pepsi i pykamy w gry planszowe, bądź jeździmy gdzieś na różne konwenty. Lubię słuchać każdego rodzaju muzyki, nie przeszkadza mi: discopolo, metal, rock. Wszystko przyjmę, ale w szczególności lubię rock. Od dziecka pragnąłem zostać żołnierzem, a wszystko to przez wspólne zabawy na podwórku z moimi przyjaciółmi. Mieszkamy na mniejszym, oddalonym od centrum Wrocławia osiedlu. W dzieciństwie przesiadywałem z kolegami po kilka godzin na dworze, rzadko spędzałem czas przed komputerem. W skrócie miałem udane dzieciństwo, pełne zabawy i przyjaźni. Jeszcze dwa lata temu dużo grałem w grę World of Tanks oraz brałem udział w wielu turniejach związanych z tą grą, lecz po pewnym czasie po prostu mi się znudziła. Po ukończeniu technikum, planuję dostać się na Wyższą Szkołę Oficerską Wojsk Lądowych we Wrocławiu. Od tego roku zaczynam intensywny trening na siłowni oraz kończę przygodę z grami. Lecz do tego jeszcze sporo czasu. Od kiedy poznałem takie serwery jak ten, spędzam na nich dużo czasu. Gram tutaj od drugiej edycji oraz od trzeciej jestem supportem/administratorem. I takie to moje skromne oraz ciekawe życie mleczarza. Pozdrawiam!

 

Bituś

Edytowane przez uBitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Mam na imię Patryk,mam 17 lat i uczeszczam do 1klasy technikum o profilu ekonomicznym. Moje zycie jest bardzo nudne i nieciekawe. Odkad pamietam znaczna czesc swojego zycia spedzilem w szpitalach. Jest to zwiazane z moja choroba ktora mam od dziecinstwa. Uniemozliwia mi ona poruszanie sie - co za tym idzie poruszam sie na wozku inwalidzkim. Jak widac praktycznie cale dnie spedzam na serwerze - spowodowane jest to tym, iz nie wychodze za czesto z domu. Czasami przez operacje,a jak juz wychodze to do szkoly (no chyba,ze mam nauczanie w domu to wtedy juz zupelnie nie mam co robic i jeszcze wiecej spedzam czasu na serwerze :P). Nie mam zbytnio przyjaciol do ktorych moglbym podjechac. No i w sumie o mnie to by bylo chyba tyle. Pozdrawiam Szender.

Edytowane przez Szender
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie, teraz ja przejmuję pałeczkę!

Mam na imię Mikołaj, uczęszczam do 3 klasy gimnazjum o profilu językowym z rozszerzeniem języka angielskiego. Nie mam trudnego życia, więc nie wiem jak to jest i nigdy nie ocenialem innych. Od 4 klasy podstawówki plywam - jeżdżę na zawody, wygrywam medale. Czyli standardowo, nic ciekawego.Często mam różne odpały, z tego zazwyczaj jestem kojarzony. Nie mam pojęcia co chcę robić w życiu, może zostanę informatykiem, może grafikiem, a może będę bezrobotny i żył z wypłaty żony - kto wie. W moim życiu, zapewne jak i w życiu każdej osoby pojawiły się osoby fałszywe, zakłamane. Większości osób wydaje się, że takie osoby jedyne co potrafią zrobić to wyrządzić dużo szkody i zepsuć życie. Kiedyś poznałem taką jedną osobę, doprowadziła ona mnie do mojej obecnej miłości, więc mi tam to wyszło na dobre, a z tego co wiem on dostał od życia dosyć mocno po du**e. Tak jak już gdzieś wcześniej wspomniałem, przez długi czas plywalem (narazie mam około rok przerwy) więc rozważam jeszcze opcję zostania Ratownikiem WOPR. Co do gatunków muzyki, od samego początku wpajany był mi Rock, Metal - Slipknot itp. Po upływie dłuższego czasu zacząłem słuchać House, Trapu, więc można powiedzieć że nie mam jakiegoś swojego ulubionego gatunku muzyki, słucham wszystkiego.

 

Mam nadzieję, że każdy się doczytał i każdy zrozumiał przekaz, zachęcam wszystkich gorąco do wzięcia udziału w tej zabawie Misiaki ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nazywam się Bartosz. Jestem w wieku 14 lat. Chodzę do 1kl. Gimnazjum. Pochodzę z woj. Śląskiego. Planuje dojść do OSP, w wolnych chwilach lubię grać w MTA. Na serwerze 4life gram od lipca. Na serwerze posiadam majątek o wartości łącznej. ok. 260k. Należę do frakcji DES z której jestem bardzo zadowolony. Mam przegrane ponad 760h. Lubię pomagać nowym graczom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Eloszka moje mordki, nazywam się Igor, mam 15 lat. Urodziłem się 14 października 2001r. Aktualnie chodzę do 2 klasy gimnazjum. Mieszkam w Mieście nazywanym Częstochowa, może Wam się to kojarzyć z ciągłymi pielgrzymkami na Jasną Górę, otóż nie! ROCZNIE przybywa do tego miejsca 4 miliony turystów :) , ale przechodząc do mojego życia:

 

Aktualnie próbuję uczyć się śmigać samochodem, moim marzeniem jest dostanie się do Technikum o kierunku Motoryzacyjnym. Moją pasją są samochody i staram się to rozwijać. Interesuję się także muzyką oraz elektrotechniką.Z techniki jestem uczniem piątkowym, nie mam problemu z poradzeniem sobie z zadaniami, które powierza mi moja nauczycielka od tego oto przedmiotu. 

 

W późniejszym etapie mojego życia zamierzam zostać mechanikiem samochodowym ;3 .

Ale teraz staram się uczyć aby dążyć do dostania się do Technikum o kierunku, którym wyżej wspominałem

 

Lubię sobie pograć w MTA na serwerze 4life, mam dużą grupkę znajomych z którymi mogę iść pograć w piłkę czy pojeździć na rowerze. Posiadam także swój kanał na Youtubie i staram się rozwijać moje aktorstwo :)

https://www.youtube.com/channel/UCuFLNfL_8vD1rPcaaRcAGTQ - LINK do mojego kanału

To chyba tyle :)

Pozdrawiam Igols_202 ( Igor )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin