Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Zastępcą Dyrektora Szpitala 4Ever*999.


Girappa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

AEDCYEw.png

 


 

vDKHXu3.png

 


Dzisiaj pragnę przedstawić wam wywiad z Zastępcą Dyrektora Szpitala 4Ever. Życzę miłego czytania 

 

W - xWolfQ

E - 4Ever*999

 

W: Witam,z tej strony Redaktor  xWolfQ z Redakcji 4Life News, czy miałby pan chwilkę, aby udzielić mi wywiadu?

E: Również witam, Zastępca Dyrektora Szpitala frakcji San Andreas Medical Department 4Ever się kłania. Jasne, mam akurat chwilkę na udzielenie panu wywiadu.

 

W: Dobrze, a więc na początek opowiedz nam coś o sobie.

E: Rozumiem, a więc mam na imię Kosma, aktualnie mieszkam w województwie Mazowieckim. Swą przygodę na serwerze 4life rozpocząłem w 2015 roku, niestety ze względu na sprawy prywatne musiałem zaprzestać gry. Moją grę wznowiłem na początku 2018 roku. Podczas gdy rozmawiałem z moim kolegą, ujrzałem na forum rekrutację do San Andreas Medical Department - postanowiłem napisać podanie.  Rekrutacja została zamknięta - około 2 dni później zostały opublikowane wyniki. Stresowałem się, lecz nie da się opisać jaka była moja radość, gdy ujrzałem mój nick na liście wyników. Uczęszczałem na szkolenia, przystąpiłem do egzaminu przyspieszonego, który jak się okazało zdałem. Dalej moja kariera we frakcji przebiegała ciekawie - awansowałem coraz wyżej, a po miesiącu przystąpiłem do egzaminu na szkoleniowca, który zdałem. Dzięki mojemu wkładowi w rozwój materiałów szkoleniowych i systemu egzaminacyjnego zostałem egzaminatorem, a po paru miesiącach mojego pobytu we frakcji zostałem awansowany na rangę Ordynator Chirurgii, dzięki czemu dołączyłem do grona zarządu frakcji. Niedługo po tym objąłem funkcję Głównego Opiekuna Akademii, przy tym opiekuna sztabu egzaminacyjnego oraz szkoleniowego. Dziś jak widać zaszedłem wysoko, albowiem obejmuje stanowisko Zastępcy Dyrektora, która nie powiem nie jest wcale lekka. Dzięki frakcji SAMD zainteresowałem się medycyną - w przyszłości planuję studiować medycynę, która zresztą jest moim hobby.

 

W: Jaką dziedziną medycyny w przyszłości chciałbyś się zajmować?

E: Nawiązuje do specjalizacji Kardiologicznej, dokładnie jeszcze nie wiem. Jest to bardzo dużo czasu zanim dojdę do specjalizacji.

 

 

W: Czym zajmujesz się jako Zastępca Dyrektora oraz Główny Opiekun akademii?

E: Jeżeli chodzi o stanowisko Zastępcy Dyrektora, zostałem awansowany niedawno bo ok. miesiąc temu. Przy objęciu tej funkcji zajmuje się głównie wkładem w rozwój frakcji czy też zapewnieniem nowości, jak każdy członek głównego zarządu pomagam liderowi oraz zarządowi frakcji z którym współpracuje. Mówiąc tutaj o Głównym Opiekunie Akademii, jest to praca dość trudna, ponieważ prowadzę każde spotkanie akademii na którym mam obowiązek omówić wszystkie ważne kwestie dot. frakcji. Przy tym, zajmuje się szkoleniowcami oraz egzaminatorami. Moim zadaniem jest dopilnować, aby w akademii panował porządek oraz rygor. W prowadzeniu akademii aktualnie pomagają mi dwie osoby są nimi: miluski oraz Anonimek.

 

W: Czy sądziłeś, że zajdziesz aż tak wysoko w szeregach SAMD?

E: Dołączając na początku roku 2018 zależało mi, aby dojść do rangi Lekarz Specjalistyczny. Moja przygoda z tą frakcją potoczyła się aż do sierpnia 2018 roku, wtedy właśnie otrzymałem rangę Ordynator Chirurgii, czyli zostałem przydzielony do zarządu frakcji. Potem przez byłego Dyrektora Vesp3r, którego pozdrawiam, zostałem awansowany do rangi Profesor. Natomiast dnia dwudziestego czwartego grudnia przez aktualnego Dyrektora Pitu. zostałem awansowany do rangi Zastępca Dyrektora czyli objąłem funkcje Głównego Zarządu. Szczerze mówiąc, nigdy bym się nie spodziewał, że zajdę tak daleko.

 

W: W ostatnim czasie mogliśmy zauważyć różne eventy organizowane przez frakcje SAMD tj. dni otwarte, czy chociażby konkurs na najlepszego ratownika i poszkodowanego. Co skłoniło was do robienia właśnie tego typu przedsięwzięć?

E: My - zarząd frakcji, poprzez organizowanie właśnie tego typu eventów staramy się ukazać, że nasza praca nie polega na siedzeniu lub "AFKowaniu". Jako frakcja SAMD zajmujemy się wieloma innymi rzeczami. Na dniach otwartych cieszyliśmy się dużą frekwencją, dzięki czemu mogliśmy ukazać bardzo dużo różnych rzeczy.

 

W: Czy planujecie w najbliższym okresie otworzyć rekrutacje do Szkoły Ratownictwa Medycznego?

E: Owszem, mamy ową rekrutacje w planach. Odbędzie się ona w tym miesiącu lub na początku następnego.

 

W: Czy planujecie większe zmiany w SAMD np. szpitala, na który wielu pełnoprawnych członków narzeka?

E: Planować, planujemy bardzo długo. Jedynym tego problemem jest brak osoby, która wykonała by dany szpital.

 

W: Przez pewien czas w dziale SAMD mogliśmy ujrzeć przetarg na nowy szpital, dlaczego go już nie ma? Brak chętnych?

E: `Przetarg został zamknięty ze względu na powód podany przez Ciebie, czyli brak chętnych. Osoby, które "wzięły" się za wykonanie szpitala, zerwały z nami kontakt.

 

W: Czy myślałeś kiedyś nad zmianą frakcji, jeżeli tak to jaka i dlaczego?

E: Jeżeli chodzi o zmianę frakcji, owszem w dniach ciężkich dla mojej osoby myśli te przechodziły mi przez głowę. Jeżeli chodzi o frakcje, to nie jestem w stanie aktualnie określić jaka i dlaczego, mamy ich bardzo dużo. Aktualnie nie mam zamiaru zmieniać frakcji, stoję solidarnie z SAMD.

 

W: Ile czasu dziennie spędzasz na serwerze i ile z tego poświęcasz na służbę?

E: Myślę, że spokojnie mogę poświęcić na serwer ok. 2/3 godzin w dni normalne. Oczywiście nie mówię, że codziennie tyle poświęcam, ponieważ mam też dużo rzeczy jeżeli chodzi o życie prywatne. Na służbę poświęcam też, sporo czasu, nie jestem w stanie określić ile.

 

W: Jak myślisz, kto dostanie się na range Supporta w Styczniowej rekrutacji?

E: Nie mi to oceniać. Zależy to tylko i wyłącznie od Administracji RCON.

 

W: Czy grasz w jakieś inne gry niż MTA?

E: Owszem, posiadam bardzo dużo gier. Poza MTA, najczęściej gram w Euro Truck Simulator 2, League of Legends oraz Rainbow six siege.

 

W: Czy planujesz dołączyć do jakiegoś biznesu serwerowego?

E: Tak, natomiast jeżeli chodzi o to, który to będzie biznes - nie mam pojęcia

 

W: Jak oceniasz aktywność pracowników SAMD?

E: Temat aktywności pracowników w frakcji SAMD, jest tematem zmiennym. Aktywność frakcji, powiększyła się myślę, że bardzo na plus..

 

W: Co robisz na serwerze poza zajmowaniem się frakcją?

E: Hm, poza zajmowaniem się frakcją, jak każdy inny, zarabiam. Lubię czasem pobawić się w górnika i pokopać węgiel na kopalni. Oprócz tego, dla czystej zabawy jeżdżę jako Uber.

 

W: To było ostatnie pytanie, bardzo dziękuje panu za poświęcony czas.
E: Również dziękuje

Redaktor @xWolfQ

 

 

Edytowane przez FragusS
Poprawa formatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Anonimek said:

Elegancko

 

14 hours ago, FragusS said:

Bardzo ciekawy wywiad - wykonany estetycznie, na temat. Oby tak dalej.

 

14 hours ago, japkooo said:

Super wywiad, Dawid. 

 

14 hours ago, Iros said:

Ciekawy wywiad, oby tak dalej! 

 

14 hours ago, TheMistrzuu* said:

No spoko wywiadzik :P

 

13 hours ago, .MateuszDafGames. said:

Artykuł 10/10 Spisałeś się jak również też 4Ever ;)

 

13 hours ago, 4Ever*999 said:

Miło było, oczywiście świetny wywiad :)

 

13 hours ago, Pawi. said:

Spoko wywiadzik

Dzięki za wszystkie pozytywne komentarze, mam nadzieję, że dalej ten poziom wywiadów będę utrzymywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin