Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Narazie mordeczki


Ryju
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No 999 za wyzywanie administratora.. Nie będę się użalał tylko jakby ktoś chciał pograć na innym serwerze ale prędzej w ETS2 to mój discord to Ryju#7060 

Jakby ktoś chciał posłuchać moich "audycji" to zapraszam na YouTube "DJ RYJU" 

@Bored ty cyganie żydzie bedzie mi brakowało ciebie XD

@Matjus Podaj tego Facebooka 

@Ravit Mam nadzieję że dasz mi się kiedyś przejechać audi 700 konnym i kupisz ten wzmacniasz do mikrofonu i zastąpisz moje miejsce w radiu 

@TheMistrzuu* dzięki za danie mi szansy w radiu.

 

@ThePitu.. dzięki za miło spędzone minutki i danie mi szansę w powrocie 

@Inv z tobą to się nie żegnam bo będziemy pykali w ets-a (mam nadzieję że nie wyrzucisz mnie z discorda)

@BloodD nie pokampimy już baz 

@Suchy2132 z tobą to dopiero wspomnieć ale nie będę pisał bo zielony nick stracisz XD Mam nadzieję że nie jesteś już na mnie wkurzony za to co było. 

@TheMagulon* ty mordeczko masz mnie dodać na Facebooku bo ja tobie zaproszenia wysłać nie mogę. I jak już odzyskasz prawko nie szalej szalej :v 

No trzymajcie się ;(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin