Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na ManiekPL - oskarżony przez struswegierski


Yuno.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza :ManiekPL
Data i godzina zdarzenia: 17;20
Pełen opis sytuacji:  Odbywaly sie walki 4fight, nie chcialo mi sie ogladac ich i postanowilem sobie troche poskakac itd. Po chwili dostalem kare mute, Nie moglem nic pisac. ManiekPL mnie zakul i wsadzil do radiowozu i slusznie. Jednak po kilku minutach dostalem ostrzezenie o Anty-AFK, kolega (strusperski) pisal do ManiekPL ze mam anty-afk a mam mute i nie moge sie ruszyc. Zignorowal to. Gracz celowo mnie uspil zeby mnie wyrzucilo z serwera a potem oszukał administratora że celowo się wylogowałem. @ManiekPL - napisz czy niesluszny ban dla mnie Cię satysfakcjonuje? ban za WYLOGOWANIE (kick za afk) uznajesz za bana Za ODWALANIE. Za odwalanie mój drogi jest mandat. Mogłes nałożyć na mnie mandat za przeszkadzanie w pracy funkcjonariuszowi a nie "usypiać" by mnie wyrzuciło z serwera. Do tego strusperski napisal Ci ze mnie wyrzucilo a ty napisales administratorowi ze celowo sie wylogowalem. Na swoja obrone masz tylko to ze odwalalem, lecz jeszcze raz napisze za to jest mandat. na poczatku chcialem z tym cos zrobic i poszedlem na /tpev acoreq i wrocilem do ciebie zebys mnie ponownie wsadzil do radiowozu i tym samym bylem wobec ciebie sprawiedliwy bo nie ucieklem (bylo kilka osob co sobie poszlo na tpev acoreq a potem zrobili reconnecta lub podeszli do ciebie zebys rozkul i rozkules) Ban za wylogowanie, w mojej apelacji napisales ze odwalalem i dlatego kara jest sluszna, jesli dla ciebie wyrzucenie za afk z twojej winy dlatego ze nie zareagowales mimo wiadomosci prywatnych jest rowne odwalaniu. Gdybys mnie wzial i poszedl troche dalej a nie wyciagnal obrocil sie i znow wsadzil to nie bylo by ani bana ani skargi, bo dobrze wiem ze za RC jest ban. Masz na swoja obrone rowniez to ze nie wszedlem na serwer - probowalem wejsc lecz mialem brak odpowiedzi i musialem zrestartowac gre, do tego gdy juz wchodzilem na serwer to dostalem bana. Gdybys poczekal z 30 sekund to bylbym kolo Ciebie. Jak dla mnie bylo to celowe dzialanie na niekorzysc gracza (mnie) bym dostal bana. Mogę rowniez dodac od siebie ze ban za wylogowanie (kicka) nie jest rowny odwalaniu. Prosze rowniez nie brac pod uwage strusaustriacki ktory wskakiwal na radiowozy czy strusperski.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: screeny jak mialem ostrzezenia a pan maniek nic kompletnie z tym nie robi:https://imgur.com/a/tde8ntD
Logi mojego kicka z serwera: Nie możesz wyjść z pojazdu, ponieważ jesteś zakuty! (0/2)
O> ADI (410): J.o.K.e.R kieyd gadamy
Prawdopodobnie jesteś AFK!
Rusz się albo otrzymasz kicka! (5 / 5)
Zostajesz wywalony z powodu AFK!!
Wykonano zrzut ekranu: 'D:\mta\screenshots\mta-screen_2019-01-26_17-26-34.png'
Logi które pisał strusperski do ManiekPL ze mnie zaraz wyrzuci: [2019-01-26 17:21:57] [Input] : /pm maniekpl Prawdopodobnie jesteś AFK! Rusz się albo otrzymasz kicka! (3 / 5)
<22:14:39> "oof": [2019-01-26 17:22:30] [Input] : pm maniekpl Prawdopodobnie jesteś AFK! Rusz się albo otrzymasz kicka! (3 / 5)
[2019-01-26 17:22:31] [Output] : >> ManiekPL [363]: Prawdopodobnie jesteś AFK! Rusz się albo otrzymasz kicka! (3 / 5)
[2019-01-26 17:24:13] [Output] : >> ManiekPL [363]: Prawdopodobnie jesteś AFK! Rusz się albo otrzymasz kicka! (4 / 5) od rury
[2019-01-26 17:26:32] [Output] : >> ManiekPL [363]: wywaliło go


   Ja,struswegierski zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Edytowane przez strusperski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie proboje sie odegrac. Twoje zachowanie bylo nie sluszne i nie sprawiedliwe poniewaz zostawiles mnie z anty afkiem by mnie wyrzucilo, potem wezwales admina i napisales ze celowo sie wylogowalem a innych graczy rozkuwales jak poszli na /tpev Acoreq i powiedzieli zebys rozkul, innych puszczales wolno a mnie nie chciales wyciagnac z radiowozu i przejsc sie ze mna kawalek by mnie nie wyrzucilo za afk :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przejdę od razu do wyjaśnień owej skargi.

1. Nieustannie przeszkadzaliście SAPD

2. Chodziliście po radiowozach

3. Mieliście wszystko gdzieś. 

Dlatego zakułem Cię bodajże 2-3 razy z tego względu, że odwalałeś, jednym słowem przeszkadzałeś.

Wracając do zakucia:

Sprawa wygląda następująco: Dlaczego po kicku za AFK nie powróciłeś na serwer? 

Ja to odebrałem że się po prostu wylogowałeś i masz to gdzieś. Równie dobrze mogłeś wejść ponownie na serwer. Dla mnie to jest omijanie kary.

Dowody:  https://imgur.com/a/N5mK32B    https://imgur.com/a/SUULnm3   https://imgur.com/a/qhpgNWP

Nie wiem, czego nadal nie rozumiesz? 

Nie dostałeś UNBANA, to teraz napisałeś skargę. 

 

Czekam na wypowiedz ze strony Zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz napisalem za to odwalanie mogles na mnie nalozyc mandat lub wsadzic do wiezienia a nie celowo ignorowac bym dotal kicka - po tym dostalem CRASHA i musialem zrestartowac gre. Moge ci to zaprezentowac jutro - nagram wstawie i wysle Ci link jak to dziala. (lub sproboj wejsc na 4life, wyjsc, ponownie wejsc i pozniej znow wyjsc i wejsc) - bardzo duza szansa na MTA (brak odpowiedzi) Ten blad nie wystepuje tylko u mnie lecz u innych graczy tez. I prosze czytaj do konca wypowiedz bo pisalem bys nas wszystkich strusi nie bral pod uwage tylko mnie. A to bugowanie w radiowozie to byla proba ominiecia ANTY-AFK a nie kary. A co do powrotu na serwer to RCON moze ci powiedziec kiedy mnie z serwera wyrzucilo i kiedy probowalem sie laczyc, dodatkowo jutro poszukam logow z tej godziny (kick a po kilku sekundach od razu wszedlem na serwer)Nie, nie proboje sie odegrac. Twoje zachowanie bylo nie sluszne i nie sprawiedliwe poniewaz zostawiles mnie z anty afkiem by mnie wyrzucilo, potem wezwales admina i napisales ze celowo sie wylogowalem a innych graczy rozkuwales jak poszli na /tpev Acoreq i powiedzieli zebys rozkul, innych puszczales wolno a mnie nie chciales wyciagnac z radiowozu i przejsc sie ze mna kawalek by mnie nie wyrzucilo za afk :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkułem z tego względu że nie pisali mi ciągle ,,puść mnie!'' Nie chodziła za mną grupka osób i nie truła mi.

Po drugie oni siedzieli więcej niż Ty. 

Na 99% graczom zawsze odpowiadam, nie wiem czy wiesz,, ale jako SAPD tam pełniło ważną rolę. Utrzymywali porządek, dbali o bezpieczeństwo graczy. Miałem tyle wiadomości + obowiązki.

 

POPRAW WZÓR

Edytowane przez ManiekPL
wzór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ManiekPL dodam również że celowo nie chcesz się zgodzić by mój ban za niewinnosc został zdjęty. Udowodniłem Ci niewinność w apelacji, a ty się bronisz tylko tym że odwalałem. ŚPB - środek przymusu bezpośredniego czyli Pałka, paralizator, wlicza się również w to mandat, a nie BAN. gdy wpiszesz /mandat to jest coś takiego jak przeszkadzanie w pracy SAPD. Mogłeś mnie ukarać mandatem wcześniej a nie teraz się bronić tylko tym że odwalałem. Twoje zachowanie wobec mnie jest niesprawiedliwe, robisz to tylko dlatego że mnie nie lubisz. Oprócz tego że przeszkadzałem (na co jest mandat) Nie masz nic na swoją obronę. Dodatkowo piszesz że odwalaliśmy, ja tylko chwilke stalem na radiowozie i mnie skules, strusperski byl pod radiowozem na animce a strusaustriacki jezdzil motorem a ty do niego strzelałeś (nie taranowal cie itd) pisales tez ze jak mnie wyrzucilo z serwera to moglem miec to gdzies, tyle ze wracalem i masz to wklejone w apelacji (https://mta4life.pl/forums/topic/127479-wniosek-o-odbanowanie-struswegierski-ukarany-przez-themagulon/)
Podsumowując: dostałem mute, kolega pisal na PM do Manka ze mam afk, ten stal i nic nie robil lub chodzil, strzelal i zakuwal innych. Ignorował wiadomosci prywatne, wiedział że mnie wyrzuciło za AFK, mimo to powiedział administratorowi że celowo zrobiłem reconnecta. Nawet twoi koledzy z frakcji z którymi się skontaktowałem powiedzieli że powinieneś zostać ukarany.. To moja ostatnia wypowiedź, według mnie takie zachowanie na takim stopniu we frakcji nie powinno mieć miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strusperski słuchaj. Nie dość że ciągle odwalasz, taranujesz, prowokujesz, jednym słowem prosisz się o skargę, może nie o skargę a o BANA. Przemyśl swoje zachowanie na serwerze 4Life.                                                                                                     Czekam na końcowy werdykt ze strony Zarządu SAPD. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz ze taranuje to prosze wyslij screeny, nawet jesli to przypadkiem lub z nie mojej winy a jesli z mojej to place. a to ze jezdze vmaxem w miescie to nie jest odwalanie, nie skacze z gorek, nie wskakuje na lotnisko, tylko jezdze szybko. Praktycznie caly czas ktos mnie specuje, kar za odwalanie w ostatnim czasie praktycznie nie dostaje. pozatym to co robie na serwerze to moja sprawa, nie jest to powód do takiego zachowania z twojej strony.

Edytowane przez strusperski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin