Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Konkurs] Savanna 1.6


Jojtek01
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ydubdud dla mnie prawko proszę następnym razem nie oddasz proszę bo mogę bana dostać to chciałem żebyś ty się to coś tam w ten czwartek ci oddam ale ile tej kasy weź mało.  PISALEM BYLE CO ŻE WTF BYDGOSZCZ  gdy yhm ha do domu ybu uda hej piękna ja nie wiem czemu babci tez nie no ja za Francja żaby wygrała all i pisze z Michałem bo jutro mecz w akcji part ja po obiedzie bo głodny jestem tępy dla ciebie albo masz rangę król york uda hej piękna ja nie wiem czemu babci tez nie no ja za Francja żaby wygrała all i pisze z Michałem raczej tata da na pełny bak to przyjadę motorem a Michał kaliber fraza i ja z tego pasztete od następnego sezonu za Bydgoszczą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin