Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na ZgredeQ - Oskarżony przez Szender


Szender
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: ZgredeQ
    Data i godzina zdarzenia: 31.01.2019 godzina 19:14:46
    Pełen opis sytuacji: Pracowałem jako UBER, jechałem od spawnu Ocean Flats na kopalnie. jakies moze 300 metrow od spawnu z suszarką stał ZgredeQ i mimo, że miałem ogranicznik na 80 km/h ten wystawił mi mandat 50 PLN.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Logi:
[2019-01-31 19:14:44] [Output] : - Ograniczenie prędkości zostało ustawione na 80km/h.
[2019-01-31 19:14:46] [Output] : Otrzymałeś mandat od funkcjonariusza ZgredeQ w wysokosci 50 PLN za przekroczenie prędkosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, jeszcze dobrze nie wszedłem w szeregi PD, a dostaję skargę za 50 PLN. Skoro skrypt załapał prędkość na czerwono to strzeliłem zdjęcie skryptowo więc nie jest to moja wina... No ale jeśli mogę oddać Ci tą kwotę dla mnie to nie problem. Gdyby jednak skrypt tego nie złapał to bym nie zrobił zdjęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin