Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wielka promocja na malowanie rantów w felgach!


Max_Charley
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w5iSz2s.png


Dnia 1 lutego 2019 roku na serwer wprowadzona została aktualizacja która umożliwiła malowanie rantów w felgach. Na początku funkcja była testowana przez administracje,  lecz po paru dniach można było się już nią nacieszyć na serwerze. W związku z tą zmianą wprowadzona została promocja: Do końca dnia (02.02.2019) malowanie rant w oponach kosztuje jedynie 1PLN! (Ogólnie kosztuje 1000PLN). Wiele graczy wraz z wprowadzeniem promocji postanowiło odwiedzić warsztat, który mieści się w San Fierro w dzielnicy Doherty by pomalować ranty w swoim samochodzie. Podczas gdy gracze modernizowali swoje ranty, na miejscu porządku dopilnowali funkcjonariusze San Andreas Police Department, których zadaniem było zapewnienie bezpieczeństwa oraz ładu. 


9dfFDlb.jpg

rWw3A2t.jpg

TYTnDpK.jpg

hxoJUbi.jpg

5j5Qb33.png

 


Przeprowadziłem również krótką rozmowę z @RIPSONx podczas której oczywiście starałem się poznać jego zdanie na temat najnowszej aktualizacji.


M - Max Charley

R - RIPSONx

 

M - Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Max Charley. 

 

R - Witaj, z tej strony RIPSONx.

 

M - Czy mogę ci zadać kilka pytań odnośnie najnowszej aktualizacji?

R: No jasne, pytaj śmiało.

 

 

M - Czy podobają ci się ranty w felgach, oraz jak oceniasz ich wygląd?

R - Podobają mi się, dzięki opcji ich malowania my gracze mamy możliwość przerobić felgi w swój unikalny sposób przechodząc do wyglądu to jest on jak najbardziej na plus.

 

M -  Czy odpowiada ci cena malowania rantów?

R - Jak najbardziej jest to dobra cena i myślę że na to może sobie każdy pozwolić

 

 M -  Czy według pana, dzisiejsza kolejka pod lakiernikiem była słuszna? 

R - Myślę, że tak cena 1 PLN była wprowadzona po to by, każdy mógł sobie zobaczyć jak to wygląda.

 

M - Bardzo panu dziękuje za udzielenie wywiadu, życzę miłego dnia.

R - Również dziękuje i wzajemnie.


 

Młodszy Redaktor @Max_Charley

 

Edytowane przez FragusS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł bardzo skromny lecz na temat - jak ktoś to wyżej ujął. Natomiast zapomniałeś dodać źródła zdjęć DeltaRon a tak to wszystko w porządku, mogłeś dodać więcej zdjęć chociażby z pracy służb mundurowych w tym dniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin