Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z członkiem ekipy KillYouDead.


Girappa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

kgHnhCO.png 


 

hhiEFIh.png

 


 Dzisiaj pragnę przedstawić wywiad z członkiem administracji, KillYouDead. Życzę miłego czytania

 

W – xWolfQ

K – KillYouDead

 

W: Witam, z tej strony Redaktor xWolfQ z Redakcji 4Life News. Czy miałby Pan chwilkę, aby udzielić mi wywiadu?

K: Witam, z tej strony Szef KiLLYouDeaD z frakcji Transport of San Andreas. Oczywiście z miłą chęcią odpowiem na pańskie pytania.

 

 W: Zacznijmy od najprostszego, odpowiedz nam coś o sobie.

K: Mam na imię Daniel i mam 21 lat. Posiadam dość twardy charakter i spory dystans do ludzi, co można zauważyć. Uważam się za osobę wyrozumiałą, odpowiedzialną i rozsądną dzięki tym cechom mogę dobrze wykonywać moje obowiązki lidera. Jestem dość rozmowną osobą, mogę poruszyć każdy temat I nie mam przy tym problemu przedstawiania swojego zdania. Na każdy problem próbuje znaleźć najlepsze rozwiązanie. Swoją prawdziwą przygodę na serwerze rozpocząłem, kiedy dostałem się do frakcji TSA, to było 14 sierpnia 2017. Dość w szybkim czasie dostałem się do zarządu, a 24 maja 2018 zostałem już liderem frakcji.

 

 W: Skąd dowiedziałeś się o 4Life?

K: O serwerze dowiedziałem się od kolegi, z którym grałem na konkurencyjnym serwerze.

 

 W: Skąd pomysł na nick KillYouDead?

K: Jak byłem młodszy chciałem mieć nick związany z  KiLLYou, ale w tamtym czasie mój angielski nie był dość dobry, to powstał Nick KiLLYouDeaD. Wszyscy zaczęli tak na mnie nazywać i zostało tak do dzisiaj.

 

W: Czy masz jakiś cel na serwerze?

K: Aktualnie nie mam żadnego celu. Wszystko co chciałem już osiągnąłem I teraz gram tutaj ze względu na supporta , frakcję oraz znajomych.

 

W: Obecnie nie jesteś w żadnym biznesie. Gdybyś musiał wybrać, jaki by to był?

K: Nie jestem zbytnio zainteresowany biznesami na serwerze. Bardzo ciężko byłoby mi wybrać tą poszczególną.

 

W: Przez pewien czas, byłeś znany jako osoba z największą ilością Jesterów 2.2FT na serwerze. Czy taki stan majątkowy utrzymuje się dalej?

K: Posiadałem sześć takich jesterów 2.2 FT, lecz sprzedałem cztery i mój stan majątkowy jest lepszy niż był w tamtym czasie.

 

W: Co sądzisz nt. ostatnich zmian w systemie giełd na serwerze?

K: Nie interesuje się zbytnio tym, ale wyjdzie to na dobro serwera.

 

W: Gdzie obecnie zamieszkujesz na serwerze 4Life?

K: U PerPani w organizacji Thug 4Life.

 

W: Grasz w jakieś gry oprócz MTA?

K: Owszem, gram w gry takie jak League of Legends, Twierdza Krzyżowiec od czasu do czasu pogram w CS:GO i Metina.

 

W: Ile razy pisałeś podanie do administracji zanim się dostałeś?

K: Zbytnio nie pamiętam, ale około 3-4 razy.

 

W: Jak się czułeś, gdy zobaczyłeś swój nick w wynikach na Supporta?

K: Byłem dość zaskoczony. Nie spodziewałem się, że otrzymam szansę w gronie ekipy serwera.

 

W: W bardzo krótkim czasie dostałeś wiele skarg w dziale ekipy serwera. Jak myślisz, czym jest to spowodowane?

K: Jak wszyscy wiedzą, nie jestem zbytnio lubianą osobą na serwerze i może dlatego otrzymałem tyle skarg po to, żebym został pozbawiony rangi, lecz wszystkie skargi były bezsensowne.

 

W: Czy trudno jest pogodzić załatwianie spraw frakcyjnych z wyrabianiem normy reportów na serwerze?

K: Nie mam z tym żadnego problemu.

 

W: Jaki masz stosunek do osób, które nazywają TSA biznesem?

K: Jakoś zbytnio mnie to nie rusza.

 

W: Gdyby KSF usunęło cię z frakcji TSA, czy dołączyłbyś do jakiejś innej frakcji? Jeżeli tak, to do jakiej.

K: Nie jestem zainteresowany dołączeniem do innych frakcji. TSA mi odpowiada i gdybym został usunięty, zapewne został bym  bez frakcji.

 

W: W jaki sposób trafiłeś do frakcji TSA?

K: Nie byłem zainteresowany frakcjami z RP dlatego napisałem podanie do TSA.

 

W: Planujecie jakieś większe aktualizacje w frakcji?

K: Jakieś na pewno, ale czy zostaną zrealizowane tego nie wiemy.

 

W: Czy sądziłeś, że zajdziesz, aż tak wysoko w szeregach TSA?

K: Na początku chciałem osiągnąć najwyższą możliwą rangę pod zarządem, gdyż zarząd nie był zależny ode mnie. Z czasem zacząłem bardzo udzielać się w życie frakcji i dostałem propozycję zarządu. Z biegiem czasu jestem tu, gdzie jestem.

 

W: To były wszystkie pytania. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

K: W takim razie dziękuję za wywiad. Chciałbym serdecznie pozdrowić PerPani, zarząd TSA oraz wszystkich pracowników.

 

W: Dziękuję za poświęcony czas.

 

Redaktor @xWolfQ

 

Edytowane przez FragusS
Poprawa formatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin