Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika NowyAxel oskarżony przez siwas11


siwas11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciał bym się wypowiedzieć w tej sprawie.Oskarżający Siwas widział iż zabieram manane na lawete.Po mimo mojego ostrzeżenia nie usustąpił. Zaparkował w miejscu w którym dopiero stał inny pojazd nieprawidłowo zaparkowany stanął tak samo i zadowolony udał się w stronę kopalni.Axelo był w składzie lawety nr 8 którą ja prowadziłem.Sytuacje może potwierdzić @Reqe* który również był na kopalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazd był źle zaparkowany  nie wiem dlaczego piszesz o to skarge nawet Lisa_ ci napisała że nie można parkować w tym miejscu  aa i co do tego rp jesteśmy adeptami i nie musimy robić rp

Edytowane przez NowyAxel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, NowyAxel napisał:

Pojazd był źle zaparkowany  nie wiem dlaczego piszesz o to skarge nawet Lisa_ ci napisała że nie można parkować w tym miejscu  aa i co do tego rp jesteśmy adeptami i nie musimy robić rp

Tak, pojazd był źle zaparkowany co widać na filmiku. Natomiast to że jesteś adeptem nie zwalnia cię z tego  że nie musisz wykonywać RP podczas zabierania aut na lawetę, wręcz jest to twoim obowiązkiem ponieważ dopiero się uczysz jako adept. Otrzymujesz minusa.

Edytowane przez Axidus*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin