Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Nadbrygadierem Suchym2132.


michalson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kgHnhCO.png

 

 


 

OY3bGyY.jpg

 


 

Witam dzisiaj pragnę przedstawić wywiad z członkiem Nadbrygadierem Suchym2132. Zapraszam do zapoznania się z wywiadem oraz życzę miłego czytania.

 

S - Sergieji

Su - Suchy

 

S: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Sergieji*998 z Redakcji 4Life News. Czy miałby Pan chwilkę, aby udzielić mi wywiadu?

Su: Witam, Nadbrygadier Suchy2132 - KG SAFD! Tak, jasne.

 

S: To może na początek, odpowiedz nam jak rozpoczęła się twoja przygoda z serwerem oraz z frakcją SAFD?

Su: Hm, na serwer natknąłem się z przypadku, gdy szukałem serwera dla siebie.

 

S: Od jakiego czasu jesteś we frakcji SAFD?

Su: W SAFD jestem od początku mojej kariery na serwerze, tj. od marca 2018, mało może kto wie, ale Jestem strażakiem ochotnikiem, więc dlatego znalazłem się w SAFD.

 

S: Z twojej wypowiedzi można wywnioskować, że w życiu realnym masz do czynienia ze strażą, czy planujesz rozwijać się w kierunku pożarnictwa i jak dzielisz obowiązki z życia realnego z dość wysokim stanowiskiem we frakcji SAFD?

Su: Tak należę do jednostki w mojej wsi. Oczywiście, planuję zdać wszystkie kursy, które tylko będę mógł. W planach mam startować do PSP, bo to jest jedno z moich cichych marzeń.

 

S: Od jakiego czasu jesteś strażakiem ochotnikiem i w jakim stopniu frakcja SAFD odwzorowuje straż z życia realnego?

Su: Do jednostki OSP należę już od 4 lat. Frakcja SAFD odwzorowuję prawie identycznie straż, którą na co dzień możemy spotkać na ulicach.

 

S: Czy możesz nam wyjawić co w najbliższym czasie planujecie wprowadzić bądź zmienić we frakcji?

Su: To jest dosyć trudne pytanie, ponieważ nie wszystkie pomysły niestety mogą być wgrane na serwer. Jednym z naszych pomysłów, który myślę, że będzie wprowadzony to odmienność wozów na tak zwane miejskie i terenowe. Drugim z naszych pomysłów jest zmiana dotychczasowych koszar na nowe w innym miejscu. Im bliżej realizacji pomysłu, tym więcej zobaczymy na serwerze, bo na razie koszary się „budują".

 

S: Czy uważasz, że obecny lider dobrze prowadzi frakcję?

Su: Tak, jak najbardziej. Z obecnym liderem, czyt. DreeY nie mamy żadnego problemu. DreeY dobrze prowadzi frakcję, zawsze dogadujemy się bez żadnych problemów. Pracownicy też na niego nie narzekają,

 

S: Pod koniec grudnia miała miejsce nieprzyjemna sytuacja, w którą zamieszany był wtedy jeszcze Nadbrygadier wojtas172, jak odniesiesz się do tej sytuacji, według Ciebie zachował się on odpowiednio i czy można było rozwiązać to w inny sposób?

Su: Myślę, że można było tego uniknąć. Jak poznawałem wojtasa był „spoko” mówiąc potocznie. Z biegiem czasu niestety zaczęło się coś psuć. Wojtas, gdy odchodził usunął niestety wszystkie arkusze, w których przechowywaliśmy wszelkie informacje o frakcji. Niestety był to wielki cios dla frakcji. Po odejściu wojtasa, Ja z DreeY'em zostaliśmy sami z całą frakcją, lecz powoli wszystko od nowa stawiamy na nogi.

 

S: Czy uważasz, że frakcja w jakimś stopniu jest zaniedbywana przez administrację RCON? 

Su: Na szczęście nie mamy takich problemów. Wiadomo każdy Administrator RCON też ma swoje życie i musimy niekiedy czekać troszkę na coś, aby było wgrane, jeśli oczywiście jest to realne do wgrania.

 

S: Odbiegając trochę od gry, czy często jeździsz na akcję wraz ze swoją jednostką?

Su: Na ten moment jestem tak zwanym „biernym członkiem” to znaczy, że nie biorę czynnego udziału w akcjach, ponieważ nie mam odpowiednich przeszkoleń. Kurs podstawowy Strażaka będę mógł zdać jesieni tego roku i od momentu zdania kursów będę mógł brać czynny udział w akcjach. Na ten moment starsi członkowie, przeprowadzają różne szkolenia, czy to z Pierwszej Pomocy, Pożarnictwa itd.

 

S: Czy twoim najbliższym podoba się twoja pasja, jak Cię w tym wspierają?

Su: Nikt z mojej rodziny nie był strażakiem, dopiero ja zacząłem się interesować strażą pożarną. Z początku rodzice byli źli, gdy wychodziłem prawie codziennie na różne spotkania w remizie, lecz po czasie zrozumieli, że naprawdę to lubię, i dali sobie spokój.

 

S: Moje ostatnie, troszkę nietypowe pytanie, czy chciałbyś kogoś pozdrowić?

Su: Jasne. Pozdrawiam cieplutko wszystkich graczy serwera, wszystkie frakcje, Komendę główną, zarząd i pracowników naszej frakcji.

 

S: Dziękuje za poświęcony mi czas i życzę dalszych sukcesów we frakcji.

Su: Dziękuję za wywiad, pozdrawiam wszystkich jeszcze raz.

 

Młodszy Redaktor @Sergieji*998


 

Edytowane przez FragusS
Poprawa formatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin