Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

KONKURS O 20k


Ramzej98
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Eluwa ni

Chcialbym wam zrobić konkurs z racji iż już nie gram na serwerze, a nie chce aby pieniądze tak leżały :) 

• Co trzeba zrobić zeby wygrać?

- Zostawić 4Lajka pod postem 

- Zaobserwować mnie na forum (będę sprawdzał :))

- napisac KREATYWNY KOMENTARZ ( nie biorę pod uwagę spamu typu kropek czy coś „kreatywny komentarz” „dowolny komentarz” myślenie nie boli ;) 

- + Napisac do czego by się wam PRZYDALY te pieniądze.

• WYNIKI BĘDĄ GDY ODPOWIEDNIA ILOŚĆ OSÓB WEŹMIE UDZIAŁ.

Życzę wszystkim powodzenia, pamiętajcie o zasadach 

(jezeli konkurs się przyjmie zrobię następny) 

P

O

W

O

D

Z

E

N

I

A

CHCIALBYM JESZCZE DODAĆ ZE CZYM BARDZIEJ KREATYWNY KOMENTARZ TYM SA WIĘKSZE SZANSE ❤️

❤️

 

UWAGA UWAGA!!!!!!! PIERWSZE TRZY OSOBY KTÓRE NAPISZĄ MI NA PRYWATNEJ WIADOMOŚCI NA FORUM JAKIEGO ARTYSTĘ POSIADAM NA ZDJĘCIU PROFILOWY MA FORUM DOSTANĄ G W A R A N T O W A N E 1000PLN! ❤️❤️❤️

Edytowane przez Lunek*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie na serwerze spotkało mnie wiele nieszczęść, takich jak np. zabrane prawko i licencja na 20 dni BMA. 

Nie ukrywam, że z tego powodu jest mi bardzo ciężko coś zarobić, dlatego każda wygrana byłaby dla mnie powodem do radości! :D

Na co wydałbym wygrane pieniądze? 

Odpowiedź nie jest trudna, ponieważ zbieram na moje wymarzone auto jakim jest infernus i mam już naprawdę sporą sumkę.

Z racji takiej, że kwota 20k nie leży na ulicy, to biorę udział w tym wspaniałym konkursiku i życzę wam wszystkim powodzenia! <3

Edytowane przez 1337dawidxek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreatywność - umiejętność, dzięki której możesz kreować swoją rzeczywistość w wybrany przez Ciebie sposób. Każdy człowiek jest kreatywny, niektórzy tylko zapomnieli jak z tej umiejętności korzystać.

Wydałbym na LPG do Cometa <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniążki które uda mi się wygrać przeznaczę dobrowolnie na eventy. Każdego dnia robię dużo eventów, więc z takiej okazji jestem w stanie przeznaczyć tą gotówkę i jednocześnie zadowolić innych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin