Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Veon - oskarżony przez GMWolf414


GMWolf414
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

   Nick funkcjonariusza:Veon
    Data i godzina zdarzenia: 21.02 21:10
    Pełen opis sytuacji: Po pościgu zostałem złapany. Jako że miałem mute policjant po podaniu kwoty mandatu od razu zabrał mnie do więzienia. Gdy przyjechali moi koledzy z którymi byłem na dsc aby dogadać się w sprawie kary. Funkcjonariusz powiedział aby odeszli, nie chciał ich nawet wysłuchać. W momencie gdy chcieli go zatrzymać aby spokojnie porozmawiać ten wysiadł i zaczął do nich strzelać, po czym jednego zamknął w więzieniu razem ze mną.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Moim dowodem są koledzy którzy uczestniczyli w pościgu oraz byli ze mną na dsc @JankesYT @IgiGangus @boltonn oraz gracz Warenek który nie ma konta na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Był pościg oczywiście za Tobą do którego się dołączyłem na pościgu odwalałeś jak tylko się dało, ale wracając do sedna sprawy. Złapałem Cię z Cadetem, miałeś mute oraz wpis. Podliczyłem Tobie mandat, jak już pisałeś wyżej miałeś mute, więc nie miałem pewności, że przyjmujesz mandat Twój kolega mówił tylko, że chce za Ciebie go zapłacić, a jak wiesz każdy ma inny mnożnik jak już jechaliśmy do więzienia to Twoi koledzy jechali za nami gdy już dałem Ciebie do więzienia to Twoi koledzy blokowali nam wyjazd i pisali że chcą za Ciebie zapłacić, dopiero po czasie napisał, że rozmawiacie na discordzie a wtedy było już za późno bo siedziałeś w więzieniu. Mogłeś napisać reporta, że przyjmujesz mandat wtedy faktycznie bym Ci go wystawił. To tyle ode mnie dziękuje, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu logów nie widzie tutaj wiadomości, że opłacasz mandat. Niżej masz wiadomości które dostałem od Twoich kolegów po tym jak Ci napisałem ile Ci wychodzi więzienia i po tym jak Cię wsadziłem do niego.

[2019-02-21 21:11:02] [Output] : Veon [34]: 5580 PLN mandatu, z racji iż masz mute to jedziemy do więzienia na 56 minut + 14 za wpis.

[2019-02-21 21:11:20] [Output] : << IgiGangus [363]: oplacam mandat

[2019-02-21 21:12:32] [Output] : ✔ Wsadziłeś gracza GMWolf414 do więzienia na czas 70 minut/y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin