Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[ME] Solair i Moonbeam cabrio!


Remsey
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, siema jestem Remsey. Jak tam moje herbatki?

Przychodzę do was, yyyyy... znaczy jadę do was moimi super nowymi autami prosto z fabryki ''Remsey Vehicle's'' sp.z.o.o. Tak, więc do rzeczy, jestem bardzo zadowolony z mojej ciężkiej pracy nad wyprodukowaniem tych oto cudeniek, które same z siebie dają dużo dwutlenku węgla. Nie wiedziałem, że jestem taki utalentowany i dopiero teraz objawiłem swe zdolności. No i ten, weźcie oceniajcie, wiem, że wam się spodoba ale wrzucam abyście mi zazdrościli wy ''Janusze''. Oczywiście wiem, że ARCON sama z siebie by je tu dodała ale ja nie dodałem wam linku hehehe. Ale tak na poważnie to dodajcie to na serwer, ponieważ warto, zdobędzie nowych wartościowych graczy.                                                                                                                     5B6qbcv.pngOPZFlQu.jpgnJuocTs.jpgfk1FfZ9.jpg

L4cqcf2.jpgjcSsaa7.jpg

Także podziwiajcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DeltaRon napisał:

Ta linia, te ksztalty.. coś pięknego!

Ja to biorę, place 500zl od sztuki, dawaj numer konta!

Uuuuu... poważne transakcje. Okej, na pw Ci wyślę :D oczywiście numer konta.

Edytowane przez Remsey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin