Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Do rozpatrzenia przez RCON]Baza nowo powstającej grupy


Answer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wam przedstawić bazę nowo powstającej grupy (nie powiem jakiej dopóki takowa nie powstanie :P). Grupa ta zdradzę wam będzie miała za zadanie wycisnąć z frakcji RP. Napisałbym coś więcej, ale niestety jest to jak na razie objęte tajemnicą i no hmm nie ma o czym pisać.


jifNvkI.jpg


Zacznijmy może od wjazdu. Cała baza znajduje się obok San Fierro na Easter Bay Chemicals. Droga ta przed zmianami nie było oświetlona i nie była też podzielona na dwa pasy, jak widać doposażyliśmi nasz asfalt w ruch dwu kierunkowy :)


http://i.imgur.com/PBf94F0.jpg


Po przekroczeniu naszego progu ukazuję się bardzo pokaźny parking, parking dla pojazdów prywatnych. Całe terytorium było strasznie ciemnie, ale po dodaniu paru lamp wszystko ładnie pięknie widać.


http://i.imgur.com/6wgAviH.jpg


Po prawej stronie znajduje się nasza siedziba, która posiada dwa helipady w oddali po prawej można też zauważyć śmietnik i parę kwiatków :P


KLId7qx.jpg


Druga strona naszego budynku prezentuje się bardzo ładnie ze względu na fontanne, jest to miejsce spotkań jak i wypoczynku członków naszej grupy.


hEZVy8e.jpg


Kolejne zdjęcie naszej siedziby tym razem zza płotu.


1LkXJAC.jpg


Poprzednie ss'y pokazywały teren ogólnodostępny teraz zajmiemy się teren grupy, który jest wyposażony w parking dla autobusów.


fJDgzHa.jpg



l8AIaS3.jpg


Trzy bardzo nowoczesne helipady.


YRd8Ufl.jpg


Dystrybutory paliwa.


ZRXsWAV.jpg


Radiostację.


VwaqvKi.jpg


Hangar, który posiada aż 56 miejsc parkingowych przeznaczonych dla pojazdów grupy. Skutecznie chroni przed korozją :P


A tutaj cała nasza baza prezentuję się tak.



ldd8j9E.jpg


Pracowałem nad tym prawie 8 godzin i myślę, że wyszło ok. Jak na bazę dla naszej tajnej grupy (jak narazie) jest naprawdę dobra.

Co o tym sądzicie? Co wy byście dodali? A może co byście usunęli?


Pamiętajcie! Zostawcie LIKE :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam 10k, że jest tam 200+ obiektów, a sama woda przy wejściu będzie zżerać fpsy 50% graczy.

 

6/10

Obiekt liczy ponad 300 obiektów, sama woda to zaledwie 15 z nich. Nie jest to moja pierwsza praca w map edytorze i wiem jak uniknąć spadku fps, oczywiście nieunikniony jest kilku sekundowy spadek o nieznaczną ilość fps ze względu na renderowanie obiektów, ale jestem pewny, że obiekt ten wywoła o wiele mniejsze spadki niż przykładowo siedziba DES. Dlatego też baza jest wybudowana na obrzeżach SF.

 

Co do hangaru to takowy powstał w celu zmniejszenia pustej przestrzeni, której jak na moje oko i tak zostało bardzo wiele. W rzeczywistości hangar ten zajmuje bardzo mało miejsca niestety, aby się o tym przekonać trzeba zwiedzić bazę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin