Jump to content
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pumelowsky

KARA NIE ZDJĘTA Wniosek o odbanowanie - Pumelowsky ukarany przez Wiesi3k.

Recommended Posts

Login: Pumelowsky
Serial: F11656AB9227D08FE67844E0613124B3
Powód: Omijanie Anty afk
Nick osoby nakładającej bana: Wiesi3k.
Data otrzymania bana: 2019-02-27
Długość bana: 2020-02-27
Opis sytuacji: No więc około godziny 22-23 wkurzyłem się, że mnie wywaliło, z początku myślałem, że to wina serwera lecz była to wina mojego internetu. Zdenerwowany na dostawce bo miałem pare minut do dostania premii za godzinę gry. Wbiłem do gry ale po 15 minutach biegania po mieście mi się znudziło i dałem opcję Uśpij w komputerze. Teraz przychodząc ze szkoły przy włączeniu komputera zauważyłem komunikat "Zostałeś wyrzucony". Byłem w 100% przekonany, że to anty afk mnie wyrzucił, lecz był to jednak ban. Bardzo się zawiodłem, gdyż dopiero co kupiłem premium+. Nie wiedziałem, że tryb Uśpij działa w ten sposób i omija anty AFK.
Coś od siebie: Bardzo przepraszam wszystkich administratorów za całe to nie porozumienie. Nie wiedziałem, że to w taki sposób zadziała. Bardzo mi przykro, że do doszło do takiej sytuacji. Postaram się opuszczać serwer, a dopiero potem przechodzić w tryb Uśpienia.
Odnośniki do poprzednich apelacji: -

Gdybyś dał opcje uśpij na komputerze twoja postać stała by w miejscu a nie pływałaby w prawo i lewo na środku morza o godzinie 3 w nocy.  Możesz napisać apelacje za 2 tygodnie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy