Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Myszka?


CampeQ.ogf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, przychodzę do Was z zapytaniem o myszkę. Moja to po kilku latach już się nadaje do wyrzucenia, co za tym idzie trzeba kupić nową. 

Prosiłbym o Wasze propozycje w komentarzach, nie chcę aby myszka kosztowała więcej niż +/- 80 złotych, po co mam wydawać więcej, skoro moja jest za 30/40 zł i wytrzymała tyle lat. Mile widziana w zestawie podkładka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Hyak napisał:

Od Fury nie polecam żadnego sprzętu, syf.

Osobiście zalecam Bloody V7-V8, używam od +- 2 lat, nie mam z nią żadnych problemów.

j/w, V8 mi sie dobrze trzyma w łapie --- mam ją gdzieś od 3-4 lat i git

 

 

podkładka za ~~15zł, jest git - też mam z 2/3 lata, X-ZERO

Edytowane przez karoy_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym polecił myszkę od Genesisa Xenon 200  koszt ok 70zl.

Co prawda mam ją ok 4mies ale  juz kilka razy dostała o biurko i nic jej nie jest xd

Jeszcze do tego ładnie wygląca i  ma  przyciski boczne itp 

bardzo dobrze sięją używa  a co do podkładki to   Genesis M33 bym ci polecił kosztuje ok 20zl  a jest wystarczająca i tez bardzo dobra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.morele.net/mysz-a4-tech-bloody-v8m-a4tmys43935-617149/

Bardzo polecam tą myszkę. Jest wytrzymała, dobrze trzyma się ja w ręku, ma fajny kolor (taki matowy), jest w miarę jak na swoją cenę.

Gdy ją posiadałem, wytrzymywała wiele rzutów o ścianę oraz nawet wytrzymała gdy zrzuciłem ją z 2 piętra na beton i nie wiem jakim cudem wytrzymała, jednakże nie działało tylko podświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin