Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

skarga na rekin.rw


MrLoczus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: rekin.rw
    Data i godzina zdarzenia: 04.03.2019 19:40
    Pełen opis sytuacji:Jechałem sobie blistą jak zawsze,sapd scigało bulelta albo buffalo i poprostu nieudolny kierowca sapd miał dachowanie pomogłem mu poprzez wpisanie komendy /obrocpojazd

odjezdzałem spokojnie aż tu nagle strzelił we mnie wróciłem tam gdzie strzelał pytam go po co strzela on mi zestzelił wszystkie opony i powiedział zebym odjechał bez powodu oczywiscie mi zestrzelił opony

wkurzyłem sie i go zwyzywałem bo nie chciał mi zapłacić za szkody (1100pln) skuli mnie i dostałem mute podczas drogi do wiezienia zlogałem ponieważ nie bede odsiadywał kary za buffalo i oczywiscie moje autko stoi na pp (1000zł) i jeszcze mnie do wiezienia teraz na 120 minut smieszne.

Proszę o ukaranie go i zapłacenie za szkody  1100 pln + 1000 pln + wyciągnięcie z więzienia albo płaci kolejnego tysia 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chce te pieniadze odzyskac bo dla mnie 2100 pln drogą nie chodzi i oczywiscie to 120 minut w kiciu to jakiś cholerny żart.

oraz liczę na ukaranie tego ,,pępka świata'' co rozwali opony i uwaza to za słuszne i oczywiscie nabluzagałem mu za to. :) ale teraz jest mute, przeboleję tego mute ale liczę na to żeby stracił pracę w SAPD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie!
Już wszystko Panu wyjaśniam, tak jak Pan już wspomniał jechałem ze swoim partnerem @Qumik oznakowanym radiowozem po dzielnicy Garcia, na której to zauważyliśmy jadący z niebezpieczną prędkością pojazd.
Mój parter, oraz kierujący pojazdem uruchomił sygnały świetlne i z należytą ostrożnością ruszył w pogoń za uciekającym pojazdem, ja siedząc na miejscu pasażera obsługiwałem wideorejestrator oraz robiłem pomiary prędkości.
Dojechaliśmy do ostrego zakrętu łączącego dzielnice Garcia z Doherty, mój partner zwolnił aby nie wyrzuciło nas z zakrętu w tym Pan wjechał na nasz Pas i z całym impetem wleciał na zderzenie czołowe co skutkowało dachowaniem naszego pojazdu, na szczęście dzięki zapiętym pasą bezpieczeństwa nic nam się nie stało, gdy o własnych siłach za pomocą swoich pałek służbowych wydostaliśmy się z pojazdu wjechał Pan we mnie, co zmusiło mnie
do użycia Środków Przymusu Bezpośredniego w postaci Broni krótkiej typu Deastet Deagle, po oddaniu strzału ostrzegawczego wymierzyłem w oponę i wraz z funkcjonariuszem z drugiego patrolu @romeg.redd oddaliśmy serię strzałów w opony trafiając w nie, co skutkowało przebiciem ich. Po czym wyszedł Pan z pojazdu i używał w naszym kierunku słów uważane za wulgarne, przez co zostały użyte wobec Pana kolejne Środki Przymusu Bezpośredniego
w postaci: Paralizatora Phazzer Enfoncer, pałki służbowej typu Tomfa którą to użyłem w celu pewnego dociśnięcia ręki zatrzymanego oraz kajdanek służbowych. Po przeszukaniu zatrzymanego został on umieszczony w radiowozie 005.
Jako iż zatrzymany odmówił przyjęcia mandatu został on podliczony za ów wykroczenia i trafił do więzienia, a pojazd został skonfiskowany na parking policyjny za połowę otrzymanego mandatu zgodnie z wewnętrznym regulaminem.Dodatkowo stawiał Pan czynny opór przez co do pomocy musieliśmy wezwać pomoc z góry w postaci Prokuratora ( @Mirek_* ) który nadzorował cały przebieg dojazdu do aresztu.

vEsEgg0.png
(niebieska kreska jest to nasz radiowóz, czerwona Pana pojazd, natomiast różowy X miejsce zderzenia)
Za co otrzymał Pan aż 120min? Był Pan poszukiwany, oraz zapisany w naszym systemie za co otrzymał Pan 60 min następne 60 min za kwotę mandatów.

Zezwalam na wypowiedź każdego z wymienionych ze względu na to że brali oni udział w ów interwencji oraz zatrzymaniu.

Z poważaniem                                     
LC1pXCk.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oddam bo nie zrobiłem tego dla zabawy tylko dlatego że zagrażałeś mojemu zdrozwiu a nawet życiu,  przez co oddaliśmy strzały. Dodatkowo ja mam świadków potwierdzające przebieg zderzenia a ty nawet dowodów nie dałeś  :)

Czekam na wypowiedź zarządu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrażało twojemu życiu? Naprawdę gościu  śmieszny jesteś. Zagrażało twojemu życiu to że stałem obok ciebie? i się pytałem o co chodzi? A ty zestrzeliłeś mi opony :)

Zagrażało to twojemu życiu że spokojnie obok ciebie się zatrzymałem i zgasiłem silnik? Przecież mówiłeś że obsługiwałeś widerejestrator to pochwal się nagraniem :)

Pieniądze mają być bo dla mnie ponad 2k to są duże pieniądze ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin