Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Synth


Jebanany.cj
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: JeBanany.cj
Login z serwera: Kawcio_TM
Nick osoby oskarżonej: Synth
Powód napisania skargi:
Skierowanie do więzienia bez jakiego kolwiek dogadania się z graczem SAPD
Przybliżona data zdarzenia: 10.03.2019 godz 17:20 około
Dowody: Na dzień dzisiejszy zostają tylko i wyłącznie logi .
Opis sytuacji: Jechałem pojazdem premier w strone giełdy sf do 25k gdyż nagle wyjechał radiowóz a za nim jechał motocykl też z SAPD jadąc dalej dostałem nakaz zatrzymania się to zatrzymałem się gracz miał zwolniony zapłon pisałem mu czy robimy rp po czym nic nie odpisywał wsiadł do radiowozu i zaczął pisać coś tam , po chwili stania odjechałem kawałek na drugi pas gdyż było tam dużo graczy którzy taranowali mój pojazd oraz pojazd policji , po zatrzymaniu się zostałem postrzelony wysadzono mnie z auta i po kilku minutach odholowano mi auto bez jakiej kolwiek zgody do parkingu policyjnego w SF tłumacząc się że auto po pościgu ''Moim zdaniem to nie był pościg tylko zjazd na przeciwny past jezdni '' Gracze tłumaczą się że mam 4 wpisy lecz ja podobno za te 4 wpisy siedziałem w więzieniu 2 dni temu więc całkiem nie rozumiem zajścia , zostałem potraktowany przez graczy z Frakcji SAPD fatalnie 0 dogadania a policjant na motorze w ogóle nie pełnił swojej funkncji lecz pełnił funkcje za innego gracza
Coś od siebie: No co tu dodawać zostałem źle potraktowany siedze w więzieniu 90 min za to to nie wiem ... + do tego dostałem CBK chodź w radiowozie nic nie pisałem obraźliwego w stosunku do graczyyy
Dowód na poinformowanie gracza o skardze:
Napisałem mu na pm ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że skarga jest na mnie nie na Cadeta więc zmień Skarga na Qumik. Dla czego? ponieważ ja dawałem wszystkie polecenia on nie jest niczego winien, całą odpowiedzialność biorę na Siebie.

Po 2. Popraw wzór wtedy się wypowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, JeBanany.cj napisał:

Ty mi nie wlepiłeś Powodu ,, Ucieczka + CBK gdzie tam nie było CBK :)) Pozdrawiam i nie udzielaj się do tematu .

Informuje 2raz.

Tytuł: Skarga na Qumik NIE synth ponieważ ja wydawałem polecenia...

Po 2. Edytuj nazwę tamatu oraz wzór.

Edytowane przez Qumik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin