Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na San Andreas Police Department - oskarżony przez Tymekwixa


TymeK*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Tymekwixa
Nick: Tymekwixa
Serial:  C9C4A655821867773FC3342B2DF27684
Przynależność do frakcji: ''-''
Opis sytuacji: Dobry wieczór. Piszę te skargę ponieważ całkowicie nie zgadzam się z moim wydaleniem z frakcji SAPD, wpisaniem na czarną listę KSF i otrzymanym banem w grze (999 dni) oraz mam pewne zastrzeżenia co do samego sposobu w jaki przebiegł proces samego wydalenia. Zacznijmy od tego iż dzisiaj (12.03.2019r.) o godzinie 17 planowana była mobilizacja oddziału SWAT którego byłem członkiem, prośba była o jak najliczniejszą frekwencję dlatego też się wybrałem na ową mobilizację. Po kilkunastu minutach na kanale padł rozkaz o ustawieniu się pod ścianą. Kiedy wszyscy ustawili się pod ścianą na kanał zawitał lider oraz członkowie zarządu (nie wszyscy). Od razu po tym lider skierował do mnie pytanie i tutaj pozwolę przytoczyć sobie cytat: "Tymekwixa czy masz mi coś do powiedzenia?". Potraktowałem to jako zwykły żart tak więc z uśmiechem odpowiedziałem że nie. Następnymi słowa lidera były następujące: "w takim razie pozdrów sosnowskiego" i krótko po tym zaczęto do mnie strzelać jak do psa, oczywiście w grze no i zostałem zbanowany na okres 999 dni oraz poinformowany że na następnego dnia wieczorem mój nick zawiśnie na czarnej liście KSF a ban na mumblu zostanie mi już darowany. Tak wiem, że to tylko gra  no ale mimo wszystko szanujmy drugą osobę, jeszcze nikomu to nie zaszkodziło, krótko po tym jeden z członków zarządu wybuchł śmiechem, co w tym było aż takiego śmiesznego nie wiem ale to już nie moja sprawa. Od razu po zaistniałej sytuacji opuściłem serwer głosowy mumble. Teraz może przejdźmy do tego z czym się nie zgadzam. Mianowicie jest to powód wydalenia, czyli rozpowszechnianie haseł frakcyjnych oraz działanie na niekorzyść frakcji. Przede wszystkim nikomu ale to nikomu nie wysyłałem frakcyjnych haseł bo mówiąc wprost nie jestem na tyle głupi i miałem swoje cele które bardzo chciałem osiągnąć we frakcji i myślę że istniało tam nieliczne grono które wiedziało o tym, chciałbym jeszcze otrzymać dowody (nie zostały mi one przedstawione) które potwierdzają moją winę w całej tej sytuacji lub też prosiłbym o wypowiedź osób które np. były świadkami sytuacji w której owe hasła przeze mnie zostały komukolwiek udostępnione, a to że gracz @Krystiano' jest moim kolegom po tzw. kabelku nie znaczy że zostały przekazane mu frakcyjne hasła z moich rąk, oczywiście można łączyć ze sobą udostępnienie haseł ze znajomością między nami, jednak ku temu trzeba było by skierować jakieś dowody. Chyba już dobry tydzień temu została odnaleziona osoba która udostępniała hasła tej właśnie osobie i zostały ku temu wyciągnięte odpowiednie konsekwencje. Już kierując się logicznym myśleniem czy osoba która dopuściła by się udostępnienia haseł frakcyjnych (oczywiście ze świadomością konsekwencji jakie poniesie) wchodziła by sobie tak po prostu na służbę oraz na kanały mumble i rozmawiała z kolegami? Tak po prostu? Może dopuściła by się tego taka osoba która i tak zakłada swoje wydalenie/odejście i nie miałaby nic do stracenia, ale na pewno nie taka osoba jak ja która miała jakieś założone cele no i była we frakcji równy rok (z małą przerwą). Zdaję sobie sprawę że można mi nie wierzyć, bo każdy może mówić że ma Mercedesa w garażu ale dopóki ktoś go nie zobaczy na żywo to zapewne nie uwierzy. Chciałbym się jeszcze odnieść właśnie do osoby o której wspomniałem wyżej, która została wydalona dokładnie z tym samym powodem co ja i w porównaniu do mnie nie została ona wpisana na czarną listę KSF, czarną listę frakcji i nie otrzymała żadnego bana.
Podsumowując chciałbym otrzymać dowody które potwierdzają moją winę w całej tej sytuacji. Z poważaniem Tymekwixa.
Dowody: Brak.
Świadkowie: Również brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy więc tą karuzelę śmiechu. Dowody które znalazłem, moim zdaniem wystarczyły do Twojego wydalenia, i jak widać; do wpisania na czarną listę KSF również (nie ode mnie to zależy kto się na niej znajdzie, tylko od członków KSF). Dowody zostały wysłane na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisane wyżej dowody zostały wysłane na pw. Domyślam się że chodzi najzwyczajniej o to iż na każdym zdjęciu powiela się ten sam pasek narzędzi w telefonie. Absolutnie zaprzeczam temu że pierwszy screen jest z mojego telefonu, prosiłbym może o wysłanie dowodu iż ów screen trafił w ręce @Krystiano' z mojego urządzenia czy też konta na jakimkolwiek portalu społecznościowym. Ja mam jedno zasadnicze pytanie a mianowicie jaki to ma związek z udostępnianiem haseł? Na owych screenach nie widać po prostu jakichkolwiek haseł frakcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tymekwixa napisał:

Tak jak napisane wyżej dowody zostały wysłane na pw. Domyślam się że chodzi najzwyczajniej o to iż na każdym zdjęciu powiela się ten sam pasek narzędzi w telefonie. Absolutnie zaprzeczam temu że pierwszy screen jest z mojego telefonu, prosiłbym może o wysłanie dowodu iż ów screen trafił w ręce @Krystiano' z mojego urządzenia czy też konta na jakimkolwiek portalu społecznościowym. Ja mam jedno zasadnicze pytanie a mianowicie jaki to ma związek z udostępnianiem haseł? Na owych screenach nie widać po prostu jakichkolwiek haseł frakcyjnych.

"Złapiesz za rękę, to nie moja ręka". Twoje powiązania z w/w osobą, oraz te zdjęcia jasno wskazują na Ciebie. Resztę zostawiam dla @Zebra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, z podeslanych zdjęć (nie przesłałem ich tutaj bo zapewne członkowie KSF są w ich posiadaniu) nie wynika że rozpowszechniłem hasła tym bardziej do osoby jaką jest @Krystiano'a nie zapominajmy że taki był powód wydalenia oraz wpisania na czarną listę.

Również jestem za tym aby zaczekać na wypowiedź osoby z KSF. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sprawa wygląda tak, że przedstawione dowody wraz z Twoim zachowaniem po otrzymaniu bana sugerują, że wina leży po Twojej stronie.
Co do Czarnej Listy KSF - rzeczywiście, nie powinieneś się na niej znaleźć, aczkolwiek to nie zmienia faktu w odniesieniu do całej sytuacji.

Skargę po części uważam za słuszną, zostajesz zdjęty z Czarnej Listy KSF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin