Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Radio serwerowe


Harnasiel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam...

Jestem Harnasieł aka Harnas_PL wychodzę z prośbą dodania jeszcze jednego radia na naszym serwerze, zawsze jakaś konkurencja musi być :P. 

Odrazu mówię że radio mogę sam założyć razem z opłatami itp, skład radia mogę zrobić jak najlepszy. 

Jestem również w stanie prowadzić aktywnie dział na forum, ogłoszenia, rekrutacja, eventy itp. 

Jedyną moją prośbą jest to by dodać radio na serwer oraz utworzyć dział na forum.

 

W razie dodania radia do serwera niech administracja mi napisze wtedy odrazu opłacam radio na 100 slotów a gdy będzie odnosiło sukcesy to jestem w stanie na spokojnie uciągnąć 300 slotów. 

 

Nazwa radia:  BeerFM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysl. Rywalizacja miedzy radiami to bedzie cos. Oby dwie strony beda dawaly z sb wszystko. Jestem za oraz zycze powodzenia Harnasiel bo wiem ze dasz sobie rade, masz w tym spore doswiadczenie i wiem, ze mozna na Tobie polegac. Jak najbardziej na Tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin