Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Janin - Oskarżony przez kamiloneforts


kamiloneforts
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Janin
    Data i godzina zdarzenia: Około 19
    Pełen opis sytuacji: Tak więc, od początku. Zostałem zatrzymany przez ,,Janin'' i postanowiłem uciec. Po jakiś 5-10 min od początku  pościgu zgubiłem radiolke. Pojechałem więc pierwsze z SF do LV żeby upewnić się że im dobrze uciekłem a potem do LS na magazyn. I tak siedzę sobie na magazynie a po około 10-20 min od ucieczki wpada ,,Jani'' na magazyn i mnie aresztuje... Jak jest to możliwe żeby po takim czasie mnie złapał do tego gdy byłem od kilkunastu minut w interiorze.Pierwsze tłumaczył się że była akcja i mnie szukali i po prostu zupełnie przypadkiem zobaczyli moje auto .. a później natomiast pisał ze wspomagał się bazą żeby zobaczyć gdzie jestem a z tego co wiem to jest to nie dozwolone. Do tego odholowali mi auto z pod magazynu za  powód ,, auto po pościgu''

    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Mam świadka, który jechał ze mną, ponieważ pracowałem jako Uber i całe zajście był ze mną w samochodzie do samego zatrzymania w magazynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czytam sobie tak tą skargę i widzę ze kilku rzeczy nie dodałeś albo przekręciłeś...

Znacznijmy od tego iż był pościg następnie jechałem za tobą i wjechaliśmy na MH (missionary hill) gdy byłeś w połowie drogi zacząłeś skracać oraz leciałeś w powietrzu. Nie chciałem odwalać jak ty i pojechałem na około (skracać jeszcze mogłem gdy byłem jedyną jednostką ale skakać jak ty nie miałem zamiaru) następnie po tym skoku zgubiłem cię. W tym samym czasie dołączyły do mnie jednostki. Jako iż odwalałeś sprawdziliśmy cię w kompie jechałeś przez SF od LV a z LV do SF na magazyny. Podjechalismy pod DM we 3 radiolki (tam była twoja ostatnia lokalizacja) lecz nagle zmieniła się na Ocean Docks podjechaliśmy pod magazyny gdzie zobaczyłem twoje auto. Wraz z innymi policjantami postanowiliśmy wejść do srodka gdyś spodziewaliśmy się ciebie tam. Fotarix wszedł pierwszy a my zanim. Dodam że to nie ja cię złapałem a ktoś inny. To ze policjant dał cię to mojej radiolki nie oznacze ze byłem to ja ale mniejsza. Wypisałem ci mandat gdyż byłeś ścigany wybrałeś więzienie wiec auto idzie -50% na pp

Tyle z mojej strony oraz pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to nie skoczyłem ani razu :) skracać się darzyło jak w prawie każdym pościgu się zdarza graczom. I nie wiem czy można nazwać skracanie odwalaniem bo moim zdaniem odwalanie znaczy co innego ale okey. Druga sprawa to że pisałem ci ze oszukałes bo sprawdziłeś moją pozycję to ty powiedziałeś ze w ciągu akcji poszukiwawczej znaleźliście moje auto i mam na to dowody w formie logów jeśli zarząd będzie chciał to z chęcią podam. A poza tym sprawdzanie lokalizacji gracze aby go specjalnie złapać jest zabronione nawet jeśli odwalał chociaż uważam ze tego nie robiłem poprzez skracanie 

                                                                                                                                                                                                                  Dziękuję serdecznie i czekam na wypowiedz zarządu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się, gdyż byłem na pościgu od samego początku (na mumble) i to ja byłem tym funkcjonariuszem który Cię skuł w kajdanki. 

Na wstępie chciałbym wyjaśnić sprawę Twojego "skakania". Gdyby było tak jak mówisz to dlaczego niby Janin miałby nas okłamywać na mumble? Nawet gdyby mnie tam nie było to ciężko uwierzyć komuś takiemu :

 

 

Kolejną kwestią jest to jak Cię znaleźliśmy. Ja sprawdziłem pracę dorywczą "lawety" i tamtejsze okolice DMu, a Janin przecież nie będzie jeździł za mną tylko szukał pojazdu w innych miejscach.

Co do zakucia w magazynie... Jeśli chodzi Ci o to, że w magazynie nie można to tutaj Cię zdziwie bo można, a jeżeli o Twoje twierdzenie że po "kilkunastu minutach Cię dopiero zatrzymaliśmy a tak nie można" to powiem Ci, że można gdyż pościg jeszcze nie był zakończony.

z poważaniem

Police Officer I deluXe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin