Jump to content
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pumelowsky

KARA ZDJĘTA Wniosek o odbanowanie - Pumelowsky ukarany przez Wiesi3k.

Recommended Posts

Login: Pumelowsky
Serial: F11656AB9227D08FE67844E0613124B3
Powód: Omijanie Anty afk
Nick osoby nakładającej bana: Wiesi3k.
Data otrzymania bana: 2019-02-27
Długość bana: 2020-02-27
Opis sytuacji: No więc było tak, pochwaliłem się kumplowi, że kupiłem sobie premium+ i że mam bonusy itp. On zapytał czy nie przetestuje dla niego pewnego programu, mówił, że to bardzo dobry sposób na farmienie pieniędzy. Ja(głupi) zgodziłem się i zainstalowałem program. Około godziny 23 odpaliłem go i zaczął ruszać myszką i chodzić po mapie. Poszedłem spać a rano obudziłem się, żeby wyłączyć kompa, ale niestety miałem już bana. Byłem głupi, że mu zaufałem i przez to straciłem premium+ i dostałem bana.
Coś od siebie: Bardzo przepraszam za całe to zajście. W ciągu tych 2 tygodnie wyciągnąłem wnioski jaki byłem głupi i nie popełnię dwa razy tego samego błędu. Za swój czyn bardzo przepraszam i mam dużą nadzieję na UB, ponieważ chciałbym pograć na serwerze. Zarobiłem dzięki temu 2400 PLN, możecie mi je zabrać, bo od teraz wolę zarobić je już uczciwie.
Odnośniki do poprzednich apelacji:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy