Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na adamek2409- oskarżony przez 5zum1s


5zum1s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

    Nick funkcjonariusza:

adamek2409
    Data i godzina zdarzenia:

15.03 okolo 20:15
    Pełen opis sytuacji:

na jednej z ulic w San Fierro mial nieopodal mechanika mial miejsce wypadek. Ulica byla calkowaicie zablokowana, wiec postanowilem przejechac po trawie (z dala od wypadku).

Pan policjant chyba chcial sobie postrzelac gdyz widze ze to nie pierwszy raz jest skarga na jego uzycie broni bez jakiegokolwiek powodu. Jade sobie i nagle strzela do mn pan policjant, niestety na jego 5 strzalow przebija mi jedna opone i calkowocie niszczy auto.

Naprawa auta to nie maly koszt i zadam odszkodowania ze strony oskarzonego

 

    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

niestety nie zrobilesm ss

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem na wypadku to sie zgadza, po calej akcji robilem reset rutera, nie dalo sie grac z takim pingiem.Nie wiem, kto ci te opone przebil ale to nie bylem ja. Po za tym, jezeli ktos ci ja przebil to widocznie mial powod. Pozdrawiam

Edytowane przez adamek2409
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin