Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Bay bay serwerku na jakiś czas


Harnasiel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robię sobie sobie przerwę bo chce odpocząć od pewnych osobników które nieźle mi zaszli za skórę, wrócę wcześniej jeżeli dostanę się do frakcji SAMD także miłej gry wszyscy i nie zapominajcie oczywiście że tylko #TeamHarnasieł

 

Nie będę się rozpisywał bo poetą to ja nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Matjus napisał:

Szkoda... Wracaj szybciutko :P. Ja i @Ravit oczywiście o tobie nie zapomnimy ;) 

Również o was nie zapomnę. Więc oczywiście pozdrawiam Matjusa oraz RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAVVVVITTAA <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, CiasteK* napisał:

Robisz błąd, nie można się poddawać po jednej nie udanej próbie. Wracaj szybko.

Powiem tak, zabrali mi jedyny powód dla którego gram na 4life czyli zabrali mi dostęp do radia, moim zdaniem totalnie za nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Harnasiel napisał:

Na audycję nie wróce, nie ważne jakbym chciał 

Jeżeli na prawdę tak będzie to lipa straszna bo byłeś jednym z moich ulubionych prezenterów i zawsze jak była twoja audycja nie nudziłem się i aż chciało mi się grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin