Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem TheArasik! 


Jaguarion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

maGnqqa.png

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie! W dniu dzisiejszym chciałbym wam przedstawić wywiad z Arasik'iem aktualny Support jak i strażak. Życzę miłego czytania.

J – Jaguarion

A - TheArasik

 

J: Witam, z tej strony Aplikant Jaguarion z Redakacji Prasowej 4Life News. Czy mógłbyś poświęcić chwilkę na udzielenie mi wywiadu?  

A: Jasne, nie ma problemu. 

 

J: Skąd wziął się pomysł na twój nick, Arasik.

A:  Nick ten używam od wielu lat, a pomysł wziął się od moje imienia Arkadiusz. 

 

J: Czy aktualnie posiadasz jakiś cel na serwerze?

A: Jakiegoś głównego celu nie mam, może ewentualnie jakieś wyższe stanowisko we frakcji. 

 

J: Czy pogrywasz w inne gry niż Multi Theft Auto?

A: Jak na razie nie ma żadnych, które mnie interesują oprócz MTA. 

 

J: Co aktualnie Ci sprawia przyjemność grając na naszym serwerze?

A: Gra z ludźmi, których poznałem na tym serwerze oraz pomoc graczom. 

 

J: Jak się rozpoczęła twoja cała przygoda na serwerze 4Life oraz we frakcji San Andreas Fire Department?

A: Moja przygoda na serwerze zaczęła się po upadku pewnego serwera, nie miałem gdzie grać, a że podobały mi się serwery RPG postanowiłem wejść na 4life. Serwer spodobał mi się już po 10 min wiedziałem, że będzie tu się fajnie grało. Po chyba pół roku grania napisałem do mojej pierwszej frakcji, a mianowicie San Andreas Medical Department. Byłem w niej około rok czasu jednakże przez niemiły incydent zostałem zwolniony. Do tego żebym poszedł do SAFD namówili mnie koledzy, a wiec napisałem podanie i tak zaczęła się moja przygoda we frakcji w której jestem do dziś.

 

J: Kiedy dołączyłeś do szeregów frakcji SAFD?

A: Nie pamiętam dokładnie, ale chyba 5 kwietnia ubiegłego roku. 

 

J: Co sądzisz o obecnym liderze twojej obecnej frakcji, którą jest San Andreas Fire Department.

A: No co mam powiedzieć, po prostu, odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. 

 

J: Co powiesz na temat swojej aktualnej organizacji?

A:  W organizacji jestem dopiero ponad tydzień, ale mogę śmiało powiedzieć, że nie żałuję dołączenia tutaj. Wszystko bardzo dobrze ogarnięte, fajna atmosfera no i oczywiście super ekipa. 

 

J: Okey, to wszystko. Bardzo dziękuję Ci za wywiad. Miłego dnia!

A: Również dziękuję, miłego dnia! 

 

Aplikant: @Jaguarion

 


 

Edytowane przez FragusS
Poprawa formatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin