Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Rain'em


Jaguarion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

maGnqqa.png

 
 

Witam wszystkich bardzo serdecznie! W dniu dzisiejszym chciałbym wam przedstawić wywiad ze znanym graczem, Rain101. Zapraszam do czytania i życzę miłego czytania.

 

J - Jaguarion 

R - Rain191

J: Witam, z tej strony Aplikant Jaguarion z Redakacji Prasowej 4Life News. Czy miałbyś chwilę żeby udzielić mi wywiadu?   

R: Witam! Z tej strony gracz serwera 4Life,  Rain191. Oczywiście chętnie udzielę Ci wywiadu.

 

J: Jak trafiłeś na serwer i jaka jest twoja przygoda na 4Life.

R: Było to dosyć dawno bo w 2016 roku. Szukałem wraz z Promkiem czegoś co wciągnie nas na długie godziny. Padł pomysł że może niech to będzie Multi Theft Auto, bo SAMP wydawał mi się nudny i przestarzały. Wtedy natrafiłem na serwer przeglądając różne filmy na YouTube.

 

J: Powiedz mi, dlaczego taki nick Rain?

R: Mój nick wziął się od profesjonalnego gracza Counter Strike Håvard „rain” Nygaard. Lecz na samym początku nie byłem tylko Rain a RainYou  nawiązanie do  Chad ,,lolyou” Warden myślałem jeszcze wtedy że nick zrobiłem dla żartów lecz został ze mną  ponad 4 lata w praktycznie nie zmienionej formie.

 

J: Czy aktualnie posiadasz jakiś cel na serwerze?

R: Raczej jak każdy dążę do tego by się dobrze bawić na serwerze, aczkolwiek jeden z moich celów to zdobycie Hotring Racera.

 

J: Czy pogrywasz w inne gry niż Multi Theft Auto?

R: Jak najbardziej , najczęściej w CS:GO lecz teraz mam zamiar skończyć wiedźmina 3 oraz fallouta 4.

 

J: Co aktualnie Ci sprawia przyjemność grając na naszym serwerze?

R: Jazda autem oraz zabawa ze znajomymi nie wyobrażam sobie grania na serwerze samemu.

 

J: W jakiej aktualnie jesteś organizacji na serwerze?

R: Stuffed.

 

J: Czy masz jakieś konflikty z innymi członkami organizacji?

R: W tej organizacji jeszcze mi się to nie zdarzyło.

 

J: Jaka aktualnie panuje wasza atmosfera w organizacji?

R: Jako że organizacja jest nowa to próbujemy jakoś wszystkich zgrać by nie było żadnych spin.

 

J: Czy należysz do jakieś frakcji, lub do jakiej chciałbyś dołączyć?

R: Należałem do Transport San Andreas , San Andreas Fire Department , San Andreas Police Department, San Andreas Road Assistance do San Andreas Medical Department raczej się nie wybieram, zobaczyłem że frakcje nie są dla mnie i nie będę zajmował miejsca osobą które mają  plan piąć się po szczeblach do jak najwyższej rangi w danej frakcji.

 

J: Okey, to wszystko. Bardzo dziękuję Ci za wywiad. Miłego dnia!

R: Ja również dziękuję, do widzenia.

Aplikant: @Jaguarion

 


 


Edytowane przez FragusS
Poprawa formatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, .MateuszDafGames. napisał:

Krótko i na temat, fajnie zrobione jak na 1 wywiad twój, oby tak dalej. 

Dziękuję za opinię! Jest to mój 2 wywiad :) Uczę się od najlepszych :) Pierwszy wywiad znajdziesz tutaj: 

 
 

 

Edytowane przez Jaguarion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin