Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Ratownik Medyczny Fantus. <3


TiVo.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

maGnqqa.png


                       Pragnę przedstawić wam wywiad z Ratownik Medyczny Fantus.<3. Życzę miłego czytania 
 

T - TiVo*999

F - Fantus.<3

 

 

T: Witam, z tej strony Aplikant TiVo*999, czy mógłbym zadać Panu parę pytań?

F: No cześć, wal śmiało!

 

T: Zacznijmy od najprostszego. Opowiedz nam coś o sobie. ?

F: Czy ja wiem czy to takie proste. Ale zaczynając nazywam się Daniel chociaż większość graczy serwera może mnie bardziej kojarzyć jako Fantuś. Niedługo będę miał 19 lat i mieszkam poza granicami naszego pięknego kraju. Osobiście mam parę zainteresowań, ale to co mnie najbardziej interesuje to medycyna ratunkowa lub u mnie nazywane "Akuttmedisin". Na dodatek różne formy spędzania czasu jak kolarstwo, góry no i od pewnego czasu trochę mniej ale też granie.

 

T: A co ciebie skłoniło do grania na serwerze 4Life?

F: Moja historia z serwerem zaczyna się w 2015 roku, gdy jeszcze grałem na konkurencyjnym serwerze. Może nie byłem bardzo przykładowym graczem, i jak to z nieprzykładowymi graczami czasami bywa dostałem tam bana na długi okres czasu. Z racji iż wtedy byłem wręcz "uzależniony" od gry w MTA, postanowiłem znaleźć inny serwer po tym jak mnie nie chcieli od banować na tamtym serwerze. Moją przygodę na 4Life zacząłem 19 czerwca 2015 roku pod o wiele innym niż teraz nickiem, jednak pewne sprawy mnie skłoniły do założenia nowego, obecnego konta parę miesięcy później. Szybko się przywiązałem do serwera, postanowiłem sobie parę celów, między innymi dojść do jakieś frakcji. Tak właśnie trafiłem do tego stanowiska na którym aktualnie jestem.

 

T: Przejdźmy do następnego pytania. Co skłoniło cię do dołączenia frakcji San Andreas Medical Department ?

F: Po raz pierwszy dostałem się do frakcji na początku 2016 roku, nie pamiętam co mnie wtedy tą decyzją kierowało by napisać podanie do tej frakcji, jednak kojarzę że nie byłem ani trochę zainteresowany ratownictwem lub medycyną. Aktualnie jestem w frakcji głównie z sentymentu do niej, moim zainteresowaniom jak i lekkim uzależnieniem. Mimo iż byłem w tej frakcji parę razy, dość często musząc zaczynać praktycznie od nowa, ciągle mnie coś ciągnęło sprowrotem do niej bo lekko mówiąc nie mogłem bez niej wytrzymać. Trudno mi teraz sobie wyobrazić moją rozgrywkę na tym serwerze bez niej.

 

T: Ile czasu dziennie spędzasz na serwerze i ile z tego poświęcasz na służbę?

F: Aktualnie bardzo mało spędzam czasu na służbie w frakcji jak i na serwerze. Jednak pamiętam że nawet pewnymi dniami mogłem grać ponad 6 godzin dziennie. Teraz się to niestety zmieniło głównie przez szkołę, której wcześniej aż tak nie priorytetowałem. Z racji iż coś zapaliło w mnie zaangażowanie do ratownictwa postanowiłem iść w tym kierunku, przez co poświęcam na to więcej czasu na to niż na grę.

 

T: Co sądzisz o działaniu frakcji San Andreas Medical Department?

F: Ogółem nie mam na co narzekać, były gorsze i lepsze czasu tej frakcji. Osobiści, przez mój pobyt w frakcji było już parę zmian liderów jak i zarządu. Na żaden z nich nie mogę za bardzo narzekać, praktycznie za każdym razem dało się fajnie grać z różnymi ekipami. To jak działa frakcja według mnie ma dużo wspólnego jak się współpracuje z innymi pracownikami jak i z zarządem. Owszem może nie każdy ukazuje do każdego taką samą sympatię, lecz według mnie nie stanowi to w tej frakcji problemu.

 

T: Co robisz na serwerze po za frakcją?

F: Wcześniej na serwerze mój czas na serwerze poświęcałem głównie frakcji. Czasami pracowałem na pracach dorywczych, lecz się przy nich szybko wypalałem. W frakcji czułem że było więcej różnorodności która mnie do niej przyciągała. I tak praktycznie było przez większość czasu aż do 14 marca 2018 roku gdy ujrzałem wyniki na rangę supportera. Nigdy nie myślałem że dostanę się na tą rangę, owszem pisałem parę razy podania jednak bez większej nadziej że się dostanę. Od tamtego czasu starałem się dzielić czas spędzany  na serwerze pomiędzy frakcje i obowiązki, które ma support. Mimo, iż nie zawsze mi się to podobało, to nie mogłem odejść, bo podobnie jak frakcja zostałem wciągnięty przez tą rangę.

 

T: Czy miałeś kiedyś plany iść do innej frakcji, jak tak to do jakiej?

F: Za wielkich planów co do zmieniania frakcji nie miałem, jednak były czasy gdzie byłem bez frakcji i się zastanawiałem ile wytrzymam za nim do niej s powrotem wrócę. Lecz pewnego dnia pewna koleżanka z serwera o imieniu Ania się zapytała czy może pójdziemy do frakcji San Andreas Road Assistance. Może była to jedna z moich dłuższych przerw gdzie nie byłem w frakcji SAMD, jednak nie do końca czułem że to jest coś dla mnie. Z racji iż czasami lubię iść w zaparte to dość szybko moje relacje z pewnymi osobami drastycznie spadły, zeszła z mnie całkowita chęć bycia w tamtej frakcji. I napisałem z tamtąd odejście lecz, dość szybko wróciłem na stare śmieci.

 

T: To było ostatnie pytanie, bardzo dziękuje Panu za poświęcony czas.

F: Również dziękuję, miłego dnia!

 

Aplikant: @TiVo*999

 

 

Edytowane przez FragusS
Poprawa formatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin