Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Paralop - oskarżony przez 5zum1s


5zum1s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: Paralop
    Data i godzina zdarzenia: okolo 17:00 18.03
    Pełen opis sytuacji: jechalem i nagle mija mnie kilka policji w poscigu, jeden z policjantow wjechal we mnie co spowodowalu gwaltowna zmiane kierunku jazdy i w efekcie doprowadzilo do zderzenia z nastepnym funkcjonariuszem Paralopem. Policjant chyba zle widzial cale zdarzenie, gdyz bez namyslu wyjal bron i zaczal strzelac do mojego auta. Chcialbym prosic o zwrot 1200 zl na naprawe kol w aucie ktore zostaly poprostu przebite.

 Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/SyY1lBF    

policjant przyznaje sie ze strzelal do mnie

Edytowane przez 5zum1s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, jeszcze na jakoś 1-2 minuty przed tym jak ci przebiłem opony na pościgu był też członek zarządu SandPower no i wtedy na kanale powiedział żeby ktoś cię zreportował bo utrudniasz pościg, chwilę po tym jakiś funkcjonariusz powiedział, że wysłał na ciebie reporta, ja dojechałem do kordonu pościgowego, jechałem trochę za tobą no i ty zjechałeś na pobocze i zamiast odczekać aż przejadą wszystkie jednostki to zacząłeś cofać i wjechałeś we mnie, a jako iż wcześniej utrudniałeś pościg i ktoś wysłał na ciebie reporta, a jeszcze we mnie celowo uderzyłeś to wysiadłem z pojazdu i oddałem w twoją stronę strzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin