Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Willa ID 1


perra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z tym co widziałem, domku sprzedać nie możesz bo nie posiada on blipu, w takim razie wszystkie pojazdy znajdujące się tam nadają się do odholowania, blipu nie ma więc nie wiadomo czy to jest domek czy nie

Edytowane przez TheIndjana.cj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, TheIndjana.cj napisał:

Zgodnie z tym co widziałem, domku sprzedać nie możesz bo nie posiada on blipu, w takim razie wszystkie pojazdy znajdujące się tam nadają się do odholowania, blipu nie ma więc nie wiadomo czy to jest domek czy nie

Jeśli odholujesz to po prostu wleci skarga, po pierwsze domek jest mój - nie moja wina, że blip zniknął, ale ja jestem jego właścicielem, racja domku sprzedać nie mogę, ale na ten moment zbieram oferty i jak to naprawią to sprzedam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin