Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[ME] Plac Budowy Los Santos


BOCHA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie szefowe oraz wszystkich szefów.

Ostatnio gdy strasznie mi sie nudziło postanowiłem wykonać jakąś prace w ME, pomyślałem chwilę i wpadłem na pomysł żeby wykonać plac budowy na terenie Los Santos. Wybrałem Los Santos gdyż jest to miejsce wojny gangów więc zniszczenia budynków są tam na porządku dziennym, a prace budowlane nie są tam rzadkością.

 

 

SS'y: https://imgur.com/a/j1M2XCi

Edytowane przez BOCHA.
Link do ss sie Zy3baŁ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, .MateuszDafGames. napisał:

Link do ss nie działa mi, daj nowy jak możesz. 

Mordeczko, mi link działa ale no oke jak tylko minie mi blokada czasowa to dodam nowy link ;3

Edit: Zobacz czy teraz działa 

Edytowane przez BOCHA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, BOCHA. napisał:

Powiedz mi w którym miejscu jest napisane że jest to przeznaczone na serwer 4LIFE?

7. W dziale zakazuje się dodawania propozycji - wyjątkiem są takie, które mają na celu dodanie tylko mapy - nie skryptu (mowa tutaj o parkingach, różnego typu osiedlach, itp.).

Dodając mapę jest to propozycja wgrania na server :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, szczurixo napisał:

7. W dziale zakazuje się dodawania propozycji - wyjątkiem są takie, które mają na celu dodanie tylko mapy - nie skryptu (mowa tutaj o parkingach, różnego typu osiedlach, itp.).

Dodając mapę jest to propozycja wgrania na server :

Każdy może się pochwalić swoją pracą, a ty skończ się w końcu przyczepiać do wszystkiego, tylko zajmij się nauką ortografii i interpunkcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, szczurixo napisał:

7. W dziale zakazuje się dodawania propozycji - wyjątkiem są takie, które mają na celu dodanie tylko mapy - nie skryptu (mowa tutaj o parkingach, różnego typu osiedlach, itp.).

Dodając mapę jest to propozycja wgrania na server :

Po1.

Projekty graczy

 

Stworzyłeś mapę lub podmiankę?
Pochwal się nimi tutaj.
W tym dziale nie składamy propozycji dotyczących skryptów, można tutaj przedstawiać swoje mapy.

Po2.

Zmapowałeś "Prace rybaka" która nie była jakoś specjalnie czasochłonna oraz super wykonana. Skoro wyskakujesz mi tu z podpunktami z regulaminu, a sam dałeś propozycje "pracy rybaka",a w regulaminie jest  wyraźnie napisane że nie można dawać propozycji dotyczących skryptów. Owszem napisałem że nie ma nigdzie napisane że jest to mapa przeznaczona na serwer, ale również nie napisałem że nie jest to mapa przeznaczona na serwer. Jeśli chciałeś mnie zagiąć bodź odegrać się za to że zhejtowałem twoją propozycje dodania twojej "Pracy Rybaka" to trochę ci nie wyszło :) 

Po3.

W twoim cytacie jest wyraźnie napisane że zabrania się dawania propozycji skryptu, więc można dawać propozycje map, podmianek pojazdów oraz modeli obiektów. Naucz się czytać ze zrozumieniem

Edytowane przez BOCHA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin