Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

S4 Arbuz*


Arbuz*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś się musi skończyć aby coś mogło się zacząć. Odchodzę z serwera na stałe ponieważ wypaliłem się już.

Gra na tym tym serwie jak i na całym MTA dla mnie się już zakończyła. Nie umiem pisać czegoś takiego więc nie spodziewajcie się nie wiadomo czego. Większość z moich znajomych po prostu odeszła lub musiała odejść z powodu 3 magicznych cyferek przypisanych do swoich kąt ,,999''. W końcu musiał nastąpić ten moment ponieważ wszytko co ma początek musi mieć też koniec. Trochę czasu tu już gram bo od 2k16 i serwer w tym czasie się zmienił zarówno jak na plus jak i na minus. Na plus na pewno podmianki oraz modernizacje na serwerze a na wielki minus to gospodarka która jest w opłakanym stanie i nikt mi nie powie że idzie w dobra stronę. W tym miejscu chciałbym oznaczyć kilka osób :

@xAvenes my się nie żegnamy bo na mm będę wbijał ale dziękuje za setki godzin spędzonych na serwerze jak i na mumbelku :*

@4luso* tb dziękuje ponieważ dzięki tobie poznałem wiele fajnych osób na serwerku ale do usłyszenia na mm :D

@TheArasik. dzięki za setki godzin spędzonych na serwerku i na mumbelku i za gre oczywiście :D

@TiVo*999 lecisz z awansami w tych SAMD'ach i dzięki za gre ;D

@Kacperix3 dziękuje za miło spędzony czas na MM

@Bialyy* my to się jeszcze nie żegnamy B)

@CypeKK dzieki za gre na serwerku i powodzenia z frakcjami :angel:

@Jaguarion CJ

@Davio* dzięki za gre oraz rozmowy handluj dalej i naprawcie to co jest zepsute

@Martusiaaa ty to się naucz grać w te karabiny i pisz a i jeszcze przestań odwalać na serwerze ;)

@fusend yyyy CJ ? dzięki za pykanie w te samochody i za te odwalando :P

Właśnie sobie uświadomiłem że jest was dużo przepraszam że nie oznaczyłem wszystkich ale nie chce pisać wypracowania bo nie na tym rzecz Polega. Pewnie niektórzy się ucieszą, lecz od siebie powiem że w jakiś sposób kogoś uraziłem podczas mojej gry to przepraszam.

Jeszcze raz Cześć i czołem żegnam. ;)

                                                                                                 Arbuz*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żeś ty ***** -,-. Mój najlepszy przyjaciel odchodzi ;(

Przypominały mi się czasy jak się poznaliśmy, był sobie taki Arbuzek453 który woził się feltzerem 1.6 i szukał organizacji, aż w końcu ją znalazł! Dobre stare PayForSkill ( @4luso* nie zabij mnie za to xD ) tam wszystko się zaczęło od takiego małego cejotka aż po milionera ( du*a nie milioner z ciebie ale fajnie to brzmi xDD ).

No nic niestety nie zatrzymam cię tu, dziękuje ci za te przegrane setki godzin i te tysiące godzin przegadane na mumblu! Wbij na tego mumbla jeszcze czasami a nie na tym DC ciągle siedzisz:/

Kiedyś się spotkamy i wygarne ci te prawie dwa lata znajomości ;D

Trzymaj się kumpel i nigdy się nie puszczaj! Powodzenia w życiu realnym, zdaj prawko i dzida gulfem do mnie! :hah:

Nie będę się z tobą tak żegnał całkowicie bo i tak ode mnie się nie odczepisz :P

Papaaa Melonik! <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin