Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[KONKURS] LEGENDARNE GLENDALE!


flex.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.03.2019 o 19:46, flex. napisał:

Cześć wszystkim!
Jako że niedawno stuknęły 4 lata istnienia naszego kochanego 4Life, postanowiłem przyjść z jeszcze jednym konkursem z mojej strony!
Mianowicie, dziś dam wam możliwość zgarnięcia otóż fantastycznego pojazdu jakim jest GLENDALE 1.4!
Pojazd posiada felgi (ID 1075), które możecie zauważyć w ultra cudownym kolorze na zdjęciu niżej.
Zarówno kolor felg jak i samego pojazdu jest po prostu piękny, unikatowy oraz dodający pojazdowi uroku.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

fwOQ99P.jpg?2

giPLiwQ.jpg
 

Co trzeba zrobić żeby wygrać?

 - Polubić ten post :4l:

- Zostawić jakiś komentarz, obojętnie jaki :angel:

- Warto również zostawić obserwację na moim profilu, tam zostaną ogłoszone wyniki! B)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyniki będą ogłoszone, wtedy kiedy uznam, że jest już wystarczająca ilość osób, które spełniły powyższe wymagania. (Nie dłużej niż tydzień)

Na jakiej podstawie będę losował zwycięzce? Pomoże mi w tym strona random.org

Zachęcam do wzięcia udziału, Glendale piechotą nie chodzi! (LATA JAK SAMOLOT XD)1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin