Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na ManiekPL - oskarżony przez Kamerzysta_LiptoN.


Freezu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  Nick funkcjonariusza: ManiekPL
    Data i godzina zdarzenia: ok. 22:40 2019-03-30
    Pełen opis sytuacji: Jechałem sobie z kolegami no i postanowił on pościć petardę obok SAPD no to mu się zatrzymałem obok SAPD  a do mnie zadzwonił telefon  i on sobie wysiadł i zaczął puszczać Fajerwerki po czym mój kolega z innym typkiem puszczali sobie fajerwerki nagle podszedł SAPD obok mojego auta i napisał "OGAR!" ja wszedłem w ustawienia i zobaczyłem po chwili iż SAPD zakłada mi blokadę na koło przed nie pisząc nic abym odjechał itp zaczął pisać mi ze nie widzę tutaj znaku itp szkoda iż ten znak był tylko od jednej strony a od strony której przyjechałem ja tego znaku nie było gdy spytałem za co założył mi blokade napisał mi że "źle zaparkowany pojazd" ale zaraz chwileczkę z tego co mi wiadomo Pojazd źle zaparkowany to.. " Pojazd który blokuje przejazd lub jest zaparkowany na środku drogi itp i nie ma w nim kierowcy" a gdy ja siedziałem w tym aucie to był postój po drugie pojazd mój trafił na PP z powodem "Pojazd zle zaparkowany" wszystko widać na filmiku który załączam w linku poniżej Proszę o szybką odpowiedź zarządu :)
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

https://imgur.com/a/xwPZ0PC

Ja, Kamerzysta_LiptoN. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez Kamerzysta_LiptoN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Prosiłem Cię X razy żebyś odjechał, a Ty to ignorowałeś. Po za tym stał znak ZAKAZ ZATRZYMYWANIA SIĘ, a Ty zaparkowałeś i stałeś udając że coś robisz. Pokaż wszystkie dowody jak odwalałeś wraz z kolegami. To jest czysta, a zarazem żałosna prowokacja SAPD. Dodam jeszcze że gracz @tico  z SAMD-ów. Pisał Ci że tutaj nie można parkować, tak samo go olałeś. A teraz płaczesz. Nie odwalałem lawetą, tylko chciałem zabrać twój pojazd, ale nie miałem jak bo tam stał znak jak widzisz na filmiku. Dlatego pojechałem zawrócić i wtedy postanowiłem zabrać twój pojazd. Wasze DOKŁADNE odwalanie jest pokazane w 4:10 minucie. Natomiast w 4:30 minucie jest ,,dawaj no... chodz chodz chodz hihihihi, rozjechał mnie. Jeszcze Wasz kreatywny kolega, który próbował wjechać na lawetę. Jest to uwiecznione w 8:16 minucie. Masz rację ta ,,zadyma''  9:40  się zrobiła przez Was.  Na samym początku filmiku postanowiłeś postawić fajerwerkę tuż przed SAPD-ami. Zrobiłeś to z czystą premedytacją, a po chwili ,,Walnie!''. Masz rację cała twoja akcja odwalania rozpoczyna się od twojej ,,jednej fajerwerki'' 9:40 - 9:48.  Sami szukacie zaczepki, a pózniej szukacie ostatniej deski ratunku. Tyle z mojej strony. Dziękuje. 

SS-Y: https://imgur.com/a/5WJVAZX      https://imgur.com/a/AU0lzVW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wersją @ManiekPL Ale się też wypowiem. Mianowicie był niezły młyn i wszyscy odwalali. Ja stałem sobie bo nie miałem co o tej porze robić i był spokój aż nagle pan Kamerzysta zajechał. Zignorowaliśmy go ale potem się zrobił młyn no i Kamerzysta niby rozmawiał przez telefon i stał na poboczu gdzie jest zakaz parkowania. Chcieliśmy go przepędzić ale nie poskutkowało.  W końcu Maniek założył blokadę i się zaczął pruć. I napisał skargę która zostanie pewnie odrzucona ale to pozostawiam administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego Napisałeś " Nie odwalałem lawetą, tylko chciałem zabrać twój pojazd " ale zaraz chwileczkę czy ja gdzieś napisałem że ty odwalałeś laweta? no chyba raczej nie ;)  Po 2. Żaden mój kolega nie próbował wjechać na lawetę bo ja gościa nawet nie znam :)  po 3. Napisałeś " Na samym początku filmiku postanowiłeś postawić fajerwerkę tuż przed SAPD-ami. Zrobiłeś to z czystą premedytacją, a po chwili ,,Walnie!'' " Zaraz chwilkę ale czy ty jesteś mądry? czemu kłamiesz i piszesz że JA! postawiłem fajerwerkę skoro ja siedziałem jako kierowca i rozmawiałem przez telefon ;) dlatego niegdzie nie ma mojego głosu po 4. skoro stawiasz znak zakaz parkowania postaw go po obu stronach drogi a nie po jednej i jesteś zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tico napisał:

Znak był postawiony po obu stronach.

Dobra racja tu ci przynaje racje zobaczyłem dopiero teraz na filmiku ze tam był znak :)  także sorry ale nie zmieniajać tematu Parkowanie od Postoju się wiele różni ja nie "zaparkowałem auta" tylko miałem "postoj" a skoro mnie zatrzymaliscie  to innym też trzeba było założyć blokade :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ManiekPL napisał:

Założyliśmy innym blokadę ;)

Teraz już wiem, że to twój koleszka nagrywał. Tak jestem mądry ;) 

Nie nałożyłeś blokady na inne pojazdy  ;)  "Teraz już wiem, że to twój koleszka nagrywał." Skąd niby posiadasz takie informacje??? Tak dla jasności nagrywałem to ja nie żaden mój koleszka :)

Po 2. nawet na nagraniu widać że żaden inny pojazd nie ma założonej blokady na kole :) w pewnym momencie widać gdy ja mam założoną blokade że premier i deluxo sobie za mną jeździło i nic ;) 

Edytowane przez Kamerzysta_LiptoN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin